Потреба в свердловинах існує завжди.

На вибір способів буріння свердловин впливає кілька чинників:

  • Глибина розташування води.
  • Геологічні умови.
  • Потенційний ресурс водозабору.

Нові технології дозволяють бурити глибинні свердловини з високою якістю води. Цим займається і компанія «Затишний будинок».
Далеко не всі, хто побудував будинок в Київській області, мають можливість підключитися до центрального водопостачання. У таких ситуаціях єдиним рішенням буде буріння своєї свердловини. Звичайно, можна пробурити і самостійно, але це дуже важко. Наша компанія пробурила вже більше 200 свердловин, завжди виконує роботи точно і професійно. 

Ми пропонуємо такі види свердловин:

  • Буріння фільтрових свердловин. Їх ще називають «свердловини на пісок».
  • Буріння артезіанських свердловин. Якщо водоносний шар залягає дуже глибоко – 70-250 метрів, тоді таке буріння життєво необхідно.

Коли ясно, який тип свердловини необхідний, стає очевидно, яку техніку використовувати: малогабаритні установки або важку спеціальну техніку. Якщо вода знаходиться дуже глибоко, то без важкого устаткування просто не обійтися.

Якщо говорити про вартість, то в ній враховуються такі аспекти як:

  • Вартість робіт зі спорудження. Сюди входить буріння, установка обсадних труб, прокачування до чистої води.
  • Вартість матеріалів. Якість матеріалів вкрай важлива! Сюди входить цементні розчини, фільтр, обсадна труба, обсипання кварцовим піском. Неякісні матеріали можуть привести до руйнування свердловини.

Наша компанія використовує тільки сертифіковані, професійні матеріали, тому наші свердловини довговічні.
Для тих, хто не бажає витрачати час, існує послуга від компанії «Затишний будинок» буріння свердловини "під ключ". Всі тонкощі ми беремо на себе. Ви отримуєте готову свердловину і всі документи. Також після аналізу води, погоджуючи з Вами, підбираємо систему фільтрації.
Наші підрядники мають, як необхідну техніку для буріння свердловин будь-якої глибини, так і потрібні навички, величезний досвід. Звернувшись до нас, Ви отримаєте висококваліфікований сервіс і якісний продукт на виході.

свердловина для заміського будинку