Комфортне перебування в домі – це одна з найважливіших складових, якої потрібно дотримуватися. Септик під каналізацію – це компонент комфорту.

Септик — принцип роботи та будова

Принцип дії септика доволі простий. Спочатку йде забір стічних вод, які виходять з будинку. Цю функцію бере на себе збірна криниця. Вона представляє собою міцну, герметичну ємність, в якій «брудні» води розділяються на два види: з важкими і легкими частками. Легкі потрапляють в наступний резервуар, а тяжкі осідають на дно.
Саме фільтраційна криниця, в яку потрапляють легкі частки, очищає і переробляє стічні води. Замість дна в криниці йде фільтраційна подушка, вона складається з щебню та гравію. Розмір самої криниці 30-60 см.
Важливим компонентом є випускна труба. Без неї септик не зможе повноцінно функціонувати. Труба підключається до збірної криниці, крім розділення часток, там відбувається бродіння, якщо не потрапляє кисень. Тоді може утворюватися метан, який служить каталізатором руйнування ємкості. Підключивши випускну трубу, можна запобігти утворенню руйнівного газу, запустив в конструкцію кисень.

септик Лиїв

Функції бетонного септика

Важливо знайти відповідь на запитання – навіщо необхідна установка септика в котедж під ключ. Причин кілька:

 • Заміна каналізації. Це залог комфорту. Завдяки септику, можна використовувати воду для домашніх потреб: миття посуду, миття туалетів.
 • Економія. Є багато місць, де централізована каналізація проходить далеко і підключення до неї коштує дорого. Септик – ідеальний варіант у цьому випадку.
 • Піклування про навколишнє середовище. Забруднена вода здатна руйнувати ґрунт. Септик же дозволить потрапити в ґрунт тільки очищеній воді без шкідливих домішок.

Види септиків

Їх підрозділяють на такі види:

 • Накопичувальні. Варіант ідеально підходить для тих, хто проводить мало часу в загородному домі. Ця система збирає стічні води і очищує їх за ступенем забруднення.
 • Фільтраційні. Підходить для тих будинків, в яких живуть постійно. Перевагою є те, що постійна очистка за допомогою асенізатора не потрібна.
 • Септичні колодці з системою очистки. В середині таких пристроїв створюється особлива флора, вони володіють високим рівнем очищення, швидкий монтаж теж є важливою перевагою.

Монтаж септику "під ключ"

Септик з бетонних кілець «під ключ» встановлюється за такою схемою:

 • Вибирають місце. Оптимальна відстань від септику до води – не менше 20м.
 • Копають яму. Вона повинна бути квадратною, якщо говоримо про туалет.
 • Облаштовують яму. Дно засипають піском, влаштовують цементну розтяжку.
 • Обробляють внутрішні стіни криниці.
 • Монтують люк.

септик з бетонних кілец

Установка займе всього один день, якщо звернетесь за допомогою до компанії «Затишний будинок». Ми готові правильно підібрати вид септика для Вашого заміського будинку і встановити його в мінімально можливі терміни.
При будівництві котеджів в нашій компанії встановлення септика обговорюється ще на моменті проектування.

септик