З покрівельних матеріалів, напевно, раніше всіх з'явилася бітумна черепиця. Вона експлуатується вже понад 60 років і має ряд переваг над іншими покрівельними матеріалами.

Бітумна черепиця київ

Процес виробництва бітумної черепиці

Міцне скловолоконне полотно є основою кожного аркуша. Його завдання спростити процес кріплення бітумної маси і армувати листи черепиці. Це дозволить забезпечити стійкість черепиці до ерозії і старіння. Черепиця стає міцною, гнучкою і герметичною. Ці якості і роблять її кращим покрівельним матеріалом. Оскільки процес виробництва досить простий, то ціна на матеріал не буде занадто високою. При створенні подібного покрівельного матеріалу використовуються ергономічні технології та устаткування.

Причини купити бітумну черепицю:

  • Різноманітність кольорів, відтінків і форм.
  • Гарантійний термін не менше 10-15 років.
  • Оскільки цикл виробництва замкнутий, то вдається отримати відмінне співвідношення ціни і якості.
  • Завдяки використанню камери старіння вдається вести постійний контроль якості.
  • Європейські стандарти, які дозволяють використовувати даний матеріал в усіх кліматичних умовах.
  • Для посипання використовуються базальтові гранули, які покращують з'єднання з бітумним шаром та забезпечують колірну стабільність.
  • Гранули фарбують за допомогою вітрифікаціі, а ціна не залежить від обраного кольору.
  • Будь-які комплектуючі виробляються з черепиці, що сильно спрощує монтаж і підвищує якість, при цьому не змінює малюнок даху.

Бітумна черепиця – сучасні рішення

Якщо бітумна черепиця, то "IKO". Ця черепиця існує з 1953 року і з роками тільки вдосконалюється. Ця компанія постійно відкриває нові лінії, заводи виробництва. Бітумну черепицю IKO можна купити по всьому світу. Вона є еталоном покрівельних матеріалів.

Якщо Ви мрієте про покрівлю з бітумної черепиці, то фахівець із закупівель компанії «Затишний будинок» із задоволенням готовий прийти Вам на допомогу. Наше завдання допомогти Вам з вибором серед безлічі варіантів відтінків. Ви отримаєте оптимальне співвідношення ціна-якість, організовану доставку на об'єкт! Візьмемо на себе всі клопоти!

Бітумна черепиця - сучасні рішення