Будинки, які будує наша компанія, є енергозберігаючими, теплими, затишними і комфортними. Все це досягається декількома шляхами: будування котеджу по правильним технологіям, а також використання енергоефективних систем опалення. Все залежить від побажань замовника.

Система опалення — це комплекс матеріалів і пристроїв взаємодіючих між собою в певній послідовності, в результаті чого утворюється гріюча поверхня підлоги, стін або стель, джерелом тепла в яких є гнучкі нагрівальні вуглецеві елементи, що укладаються безпосередньо під фінішне покриття поверхні.

Основними елементами системи опалення є:

  • теплоизолююча, тепловідбивна підкладка;
  • інфрачервона плівка;
  • заземлюючий шар;
  • теплорозподільна захисна підкладка;
  • пристрій контролю і регулювання температури (термостат).

їнфрочервона тепла підлога під ключ

Система опалення (тепла підлога) може застосовуватись під різні види фінішного підлогового покриття: ламінат, лінолеум, ковролін, керамічну плитку та ін. Можливе використання нагрівальних елементів для монтажу на горизонтальні, вертикальні і похилі поверхні для створення теплової (гріючої) площини.

Швидкість прогріву приміщення 

При використанні теплої підлоги, час прогріву приміщення становить від 10 до 40 хвилин, в залежності від температури за вікном. Для використання даної системи в якості основного джерела опалення досить забезпечити площу нагрівального елементу всього лише 60-80% поверхні підлоги. Від площі заповнення теплою підлогою залежить інтенсивність нагріву та рівномірність розподілу температури.
Інфрачервоні теплі підлоги дуже прості в монтажі. На те, щоб повністю підготувати систему до роботи, вистачає одного дня і крім цього, системи не вимагають додаткового обслуговування під час експлуатації.
Відсутні витоки при передачі тепла, так як нагрівальний елемент безпосередньо стикається з площиною, яка передає тепло.

Тепло, яке випромінюється у напрямку знизу вгору, сприймається у багато разів краще, в порівнянні з теплом конвекційним. Це пояснюється біологічним будовою нашого тіла, так як 60% теплових втрат людина заповнює від теплового випромінювання, і 40% з них через стопи.
Циркуляція повітря в системі опалення тепла підлога відсутня, тепло між повітряними шарами передається переважно дифузно. Розподіл температур повітря по приміщенню досить рівне.

тепла підлога

Скільки споживає електроенергіі інфрачервона тепла підлога?

В системі опалення тепла підлога досить складно зробити точний розрахунок споживання електричної енергії, так як у споживачів (замовників) в 95% випадків відсутні дані про фактичні теплові втрати будівлі або приміщення, в яких буде встановлена ​​система опалення. Тому, в наших твердженнях про економічність використання системи ми, в більшості випадків, керуємося статистикою, яку отримуємо від клієнтів, і власними вимірами. І наша статистика говорить, що клієнти отримують економію коштів в результаті використання системи на 20-40% по відношенню до газового опалення та опалення електричним котлом. Споживання електроенергії при використанні системи опалення на рівні 20-25 Вт на годину з 1 м2.
Принцип пристрою системи опалення такий, що всі її елементи знаходяться під фінішним покриттям підлоги, стелі або стін, і тільки один елемент системи, пристрій для контролю і управління кліматом (терморегулятор), знаходиться в зоні видимості. Це дає простір для будь-якого польоту дизайнерської думки, та й з точки зору практичності — найвдаліший варіант опалення.
Вся інфрачервона плівка має сертифікати відповідності стандартам Європи, США, Японії та України і забезпечується гарантією 15 років.
Ваш будинок буде випромінювати тепло, навіть у найлютіші морози.