Одним з показників статусу і смаку в заміському котеджі є камін. Неможливо знайти людину, яка б не мріяла посидіти за чашкою чаю біля вогнища. Це приголомшливий відпочинок, який допомагає привести думки в порядок, прийняти рішення або просто розслабитися.
З огляду на те, що зараз існує безліч різноманітних конструкцій камінів, то встановити його у себе може кожен, навіть в невелику квартиру. Важливо визначитися з функціональністю пристрою, тоді і тип підібрати буде просто.
Камін, який працює на дровах, може служити, як для краси, так і для обігріву. Опалювальні функції досягаються за рахунок технологічно правильного монтажу «повітряної сорочки», з якої тепло, зняте з теплоносія, роздається по кімнатах. Така конструкція повинна обговорюватися на етапі проектування заміського будинку. Наша компанія завжди готова піти Вам на зустріч і створити будинок, який буде максимально затишним і комфортним для Вас. Звертаючись до нас, будьте впевнені, що ми врахуємо кожне Ваше побажання.

камін для приватного будинку

Каміни бувають таких типів:

  • Відкриті. Найчастіше встановлюються для краси. Можна використовувати і як пристрій опалення, але частина тепла буде йти через димар.
  • Кумулятивні. У них принцип роботи як у опалювальних печей. Вони опалюють довго і якісно.
  • Конвекційні. Вважаються найпопулярнішими моделями. Головна особливість — швидко опалює будинок.
  • З додатковими функціями.

Якщо стоїть питання — який камін вибрати для будинку, то для початку потрібно визначитися з видом палива для нього. Він може працювати на дровах, біоетанолі, електриці, газі. Ефективність роботи і зовнішній вигляд будуть залежати від матеріалу, з якого виготовлений камін. Може використовуватися чавун, цегла, сталь, камінь.

Декоративні каміни в приватних будинках

При декоруванні камінів потрібно враховувати стиль і дизайн приміщення, де він буде розташований. Найбільш затребуваний матеріал — штучний камінь, але він відноситься до недешевої категорії. Матеріал невибагливий, довговічний, якісний.
Може використовуватися натуральний камінь або комбінації з ним. Є попит і на керамічну плитку. Тут важливий вибір самого замовника.
При вирішенні побудувати камін в будинку потрібно вирішити, чи буде він більше елементом декору, або ж стане використовуватися як опалювальна система. Якщо він необхідний як обігрівач, то варто звернути увагу на конвекційні моделі і багатофункціональні каміни-печі. Коли необхідно прикраса в вітальню, то можна зупинити свій вибір на біокаміні або електрокаміні.

Пристрої камінів ще поділяються на:

  • Відкриті.
  • Напіввідкриті.
  • Закриті. Вважаються найбезпечнішими.

камін київ

Від його вигляду буде залежати місце розташування в будинку. У центрі кімнати легко можна монтувати закриті пристрої. Вони безпечні. Біля стіни найкраще ставити напіввідкриті моделі. Відкриті встановлюються в стіні, при цьому потрібно розрахувати, як розташувати димохід. При правильному виборі типу і виду каміна, він ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Звичайно, є умільці, які можуть самі створити і встановити камін в будинку. Але чи так це безпечно? Все-таки вогонь — це не жарти. Найкраще довірити це професіоналам, які точно знають усі таємниці технології.
Компанія «Затишний будинок» готова встановити камін у вже готовий будинок або ж врахувати Ваші побажання ще на моменті проектування котеджу. З нами Вам не доведеться турбуватися про дрібниці.