Побудований будинок огороджують парканом і воротами. Адже потрібно не тільки захистити свою територію, але і приховати свій затишний будинок від сторонніх очей.
З огляду на те, що мова йде про заміський котедж, у власників практично завжди є машина. Тому про те, які будуть ворота, потрібно подумати заздалегідь.

Відкатні ворота

Цей вид воріт все більше набирає популярність. Вони зручні, стали більш модернізовані, ніж раніше. Сьогодні їх може дозволити собі будь-який бажаючий.
Відкатні ворота можна монтувати без напрямних рейок, що помітно поліпшило експлуатацію, адже ролик не іржавіє і не замерзає взимку. Рухома частина воріт ховається в направляючу балку, що також гарантує довговічну експлуатацію.

Ворота відкатні

Розсувні ворота

Дуже прості у виготовленні, монтажі та експлуатації. Можуть відчинятися назовні або ж всередину, можна встановити дистанційне керування. Легкі в експлуатації, довговічні.

Розсувні ворота

Секційні ворота

Серед усіх гаражних воріт, найпрактичнішими, зручними і затребуваними вважаються секційні. Вони ідеально підходять для дачі, гаражу, котеджу, промислового підприємства. Можна сказати — універсальні. В Європі цей вид найпопулярніший на сьогодні. Тепер прийшла черга і до нас оцінити всі переваги подібних конструкцій.
Такі ворота складаються з панелей, які рухомо скріплені між собою спеціальними петлями, і систем напрямних деталей, за якими відбувається рух полотна. При відкритті панелі пересуваються по напрямним, які розташовуються по краях отвору, і по черзі йдуть вгору, розміщуються під стелею всередині приміщення.
Ворота виготовляються в різних варіантах і колірних рішеннях, що допоможе вписати їх в будь-який дизайн.

секційні ворота

Конструкція складається з трьох блоків:

 • Система урівноваження.
 • Полотно.
 • Напрямні пристрої.

Урівноважувальна система забезпечує легке відкривання воріт і підрозділяється на два види:

 • Пружини розтягання-стиску.
 • Торсійний механізм.

Полотно складається з двох панелей, які представляють собою два аркуші оцинкованої сталі, а між ними— щільний спінений пінополіуретан. Це допомагає утримувати тепло в гаражі і не пропускати холод.
Для того, щоб при відкриванні та закриванні рухи були плавними, використовуються напрямні пристрої.
На розсуд замовника наша компанія може встановити на ворота вікна, двері. Є можливість встановити додаткову засувку, яка дозволяє відкривати ворота тільки зсередини.

Основні переваги секційних воріт:

 • Енергозбереження.
 • Довговічність.
 • Привабливість.
 • Зручність експлуатації.
 • Захист приватної власності.

Ці ворота хороші тим, що підходять для будь-якої кліматичної зони, їх практично неможливо зламати, термін експлуатації розрахований на 20 років. Саме тому секційні ворота є лідерами на ринку.
Компанія «Затишний будинок» готова встановити будь-які ворота, які побажає замовник. Для нас головне —задовольнити Ваші побажання.

Види парканів

 

Огорожа з профнастилу

Якщо Ви мрієте створити привабливу огорожу, яка до того ж буде відрізнятися надійністю, то паркан з профнастилу — це те, що потрібно!
Співвідношення ціна/якість робить цю огорожу самою популярною і затребуваною.
Матеріал, який використовується для подібної огорожі, — це міцний металевий лист, який покритий цинком. Готове спорудження зазвичай хвилеподібного вигляду. На матеріал наноситься поліестерне покриття, що дозволяє забарвити паркан в будь-який потрібний колір. В середньому паркан прослужить своєму власникові близько 30 років завдяки тому, що листи повністю захищені від корозії.

Переваги такого паркану:

 • Надійність і якість. Все це досягається за рахунок використання матеріалу від європейських виробників.
 • Довговічність. Якщо наноситься захисно-декоративне покриття, то термін служби з 30 років збільшується до 50.
 • Швидкий монтаж. Лист кріпиться швидко, головне зміцнити стовпи і напрямні.
 • Економічність. Вважається найдоступнішим огорожею.
 • Естетичність. Можна вписати в будь-який дизайн будинку та території.

Наша компанія готова встановити паркан з профнастилу на Вашу ділянку. Всі роботи виконуються швидко і якісно.

Огорожа з профнастилу

Огорожа з штахетнику

Досить популярний вид огорожі. Площина огорожі утворена профільованими сталевими листами, які зображують декоративну дошку. Щоб уникнути корозії і псування зовнішнього вигляду поверхня металу покривається цинком і ламінується кольоровим полімерним покриттям. Вертикальні елементи встановлюють на відстані один від одного, що забезпечує прозорість огородження для сонячного світла. А це в свою чергу візуально розширює ділянку.
Такий паркан популярний завдяки своєму зовнішньому вигляду і простоті установки, але в той же час він міцний і стійкий.

Огорожа з штахетнику

Дерев'яні паркани

Класичним варіантом огорожі завжди залишається дерев'яний паркан. Така огорожа ідеальна буде для котеджів, побудованих за каркасною технологією, з клеєних брусів або оциліндрованих колод.

деревьяні паркани та огорожі

Найчастіше застосовують паркан з дошки. За методами обробки дерева поділяють:

 • Обрізний.
 • Необрізний.
 • Напівобрізний.

Паркан з дошок чим приваблює – її можна виконати будь-якої висоти, суцільною або з проміжками. Такі огорожі не просто красиві, а й дуже зручні. Завжди можна створити такий паркан, який ідеально впишеться в дизайн самого котеджу.

Цегляний паркан

Поширені і паркани з цегли. Вони солідні, довговічні і красиві. Подібна огорожа прикрасить будь-який ландшафт. Для установки цегла укладається в 2-3 ряди. Це не тільки збільшить міцність, але і позбавить від зайвого шуму з вулиці. Так, установка цегляної огорожі не така легка і швидка праця, але Вам на допомогу завжди готова прийти компанія «Затишний будинок». Ми все зробимо для Вас в кращому вигляді!

Цегляний паркан

Бетонні паркани

Все ще користуються попитом бетонні огорожі. Вони дозволяють Вашому будинку виглядати, як неприступна фортеця. Як правило, такі огорожі складаються з окремих наборів секцій, кожен з яких включає в себе стовп і панель огорожі. Секції можуть бути різних форм і текстури, також можливі різні колірні рішення.
Бетонні паркани нітрохи не поступаються цегляним виробам. Вони також довговічні і недорогі.

бетонний паркан


Ковані паркани

Витонченим і статусним вважається кований паркан. Такі огорожі вже виглядають як твори мистецтва. За допомогою ажурного кування можна створити будь-які візерунки.
Ця огорожу найкраще підходить для тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність. Ви можете викувати будь-які візерунки, навіть фамільний герб. Тут важлива фантазія і бажання.
Кожен вид огорожі хороший по своєму. Наші фахівці допоможуть Вам зрозуміти, яка огорожа найкраще підходить для Вашого котеджу.

ковані папркани