Сучасним композитним матеріалом є фіброцемент. Цей матеріал відповідає всім архітектурним і будівельним вимогам.
Вентильований фасад розвивався протягом 10 років, проходив випробування і в лабораторіях, і на фасадах будівель. І ось тепер можна з упевненістю сказати, що технологія себе виправдала.

фіброцементний сайдинг

Як проводитися фіброцементний сайдинг?

Фіброцементні панелі виробляються за методом Хачека. Основна суміш включає в себе цемент, волокна целюлози, пісок, вапно, синтетичні волокна і воду. Все змішується до однорідного стану. Ця суміш потрапляє в бак, де крутяться циліндри, які відбирають частину матеріалу, частково видаляючи надлишок води. Над поверхнею циліндрів проходить ремінь, який збирає тонкий шар суміші з кожного циліндра. Цей утворений матеріал проходить над вакуумним агрегатом, його завдання витягнути залишки води. До формувального барабану матеріал доставляє рухомий конвеєр. На барабан послідовно намиваються шари до моменту отримання необхідної товщини. Як тільки вона досягнута, вбудований автоматичний ніж активується. А сирий лист потрапляє на конвеєр, який його доставить до місця формування пакета листів. Сирі листи відокремлюють за допомогою сталевих пластин. Потім пачки з листами направляються під прес. Високий тиск ущільнює панелі, надає високу щільність, видаляє залишки вологи. Потім листи фіброцементу дозрівають або в автоклаві, або природним шляхом.
Такий матеріал є рукотворною заміною деревини. Поверхня фіброцементного сайдингу повторює текстуру кедра, тому і назва його Кедрал.
Найважливіше, що Кедрал не боїться морозу, вологи, вогню, не вимагає спеціального догляду, при цьому надає фасаду відчуття природної теплоти дерева. Також ідеально поєднується з іншими матеріалами, також легкий і швидкий в монтажі.

фіброцементні панелі
Чим КЕДРАЛ відрізняється від інших матеріалів?

CEDRAL може легко переносити мороз і спеку, йому не страшні перепади температур, на відміну від дерева не розсихається, різниця з пластиком — товщий, міцніший і надійніший (10 і 12 мм), не гримить під дощем і не іржавіє, як метал.

Монтаж КЕДРАЛ можна здійснювати цілий рік, на відміну від штукатурки або штучного каменю!

КЕДРАЛ — створений стати новою традицією в фасадних рішеннях для житлової, комерційної, адміністративної та соціально-культурної нерухомості!

фасад з фіброцименту

Чому КЕДРАЛ?

  • Фактура під дерево — міцність бетону. Органічно і природно поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами: цеглою, металом, склом, штукатуркою, каменем, натуральним деревом і т.д.
  • Гарантія кольору. Гарантія виробника 10 років на стійкість до УФ-випромінювання.
  • Довговічність і міцність. Високі характеристики. КЕДРАЛ прослужить прикрасою фасаду до 50 років.
  • Простий монтаж. ШВИДКО І ПРОСТО! Це перевага КЕДРАЛ. Вам потрібен тільки шуруповерт і саморіз.
  • Морозостійкість. Підвищена стійкість до низьких температур! Легко може переносити перепади температур.
  • Пожежна безпека. НЕ ГОРИТЬ, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин на відміну від пластиків.
  • Екологічно чистий продукт — тільки вода, пісок, цемент, волокна целюлози. Виготовлений за суворими європейськими стандартами. Безпечно для здоров'я!
  • «Сухий» процес влаштування фасаду. Монтаж в будь-який час року.

 
Кедрал клік

Цей матеріал являє собою фасадну дошку для стильної обробки фасаду. Для любителів простих форм, плоских поверхонь — це ідеальний варіант.
Кедрал клік — це дошка з фіброцементу, неймовірно міцна, легко переносить мороз, спеку і різкі перепади температур, найбільш руйнівний чинник для будь-якого матеріалу.
Це матеріал надійніше пластику, легко монтується на будь-які поверхні. Має високу вологостійкість, що дозволяє облицьовувати об'єкти на воді, в лісі, в прибережних зонах, при цьому не покривається пліснявою і грибком, а будь-які забруднення видаляються простою мильною водою.

фіброцементна поверхня

Кедрал клік буває з двома видами поверхні:

  • Гладкої.
  • Фактури натурального дерева.

Кедрал клік за профілем зроблений як дошка «під чверть», монтаж здійснюється за допомогою системи кляймер і саморізів. Все просто і швидко.
Матеріал надає фасаду відчуття теплоти дерева, при цьому виключає всі мінуси дерев'яної обробки. Прекрасно комбінується з іншими матеріалами.

Чим КЕДРАЛ клік відрізняється від інших фасадних матеріалів?

Перш за все, це абсолютно новий матеріал, який дозволять зробити неймовірно круті рішення вкрай простим способом. Друге, дозволяє безболісно вписати в задуману архітектуру будь-який додатковий простір.
У Вас крутий будинок і Ви хочете зимовий сад або нову вітальню? З дошкою Кедрал клік Ви створите нову історію Вашого будинку, і вона  буде здатна здивувати навіть найвимогливіших особистостей.
Фасадна дошка КЕДРАЛ клік проста в монтажі, Вам знадобиться тільки шуруповерт, саморізи і кляймери. Монтаж КЕДРАЛ клік можна робити цілий рік і він не вимагає спеціальних навичок. Це ще простіше, ніж монтаж дошки Кедрал, так як тут Вам на допомогу приходять кляймери, і фасад збирається як конструктор.

фасаз з фіброцементноі дошки

Чим КЕДРАЛ клік відрізняється від дошки КЕДРАЛ?

Дошка Кедрал клік відрізняється від дошки Кедрал способом кріплення. Дошка Кедрал клік дозволяє приховати видимість кріплення, що безумовно, підвищує рівень естетики в обробці. І тут повна свобода в розкладці: вертикально, горизонтально.
Якщо Вам по духу фасад Кедрал або Кедрал клік, то компанія «Затишний будинок» готова допомогти. Ми професійно виконаємо монтаж матеріалу в короткі терміни. Беремося навіть за найскладніші задумки і виконуємо їх ідеально!