Компанія «Затишний будинок» надає інноваційні системи очищення води від європейських виробників.
Уже 10 років ми знаємо про воду все. Ми знаємо, як зробити воду не просто чистою, а так само корисною і здоровою для Вашої родини.
На своїх об'єктах ми використовуємо європейську якість, зарубіжний досвід роботи, екологічно чисті матеріали при монтажі обладнання.
Всі технології, які ми застосовуємо на побудованих об'єктах запатентовані.
Наші клієнти – це люди, які розуміють цінність чистої води, які хочуть жити в будинку, де все повністю безпечно і екологічно.
Ми встановлюємо очисні системи не тільки в побудованих нами будинках, але і готові надати подібну послугу для всіх бажаючих.

Очистка води

Наше обладнання усуває не тільки відчутні недоліки води: неприємний запах, металевий присмак води, але й вирішує проблеми, про які Ви навіть могли не знати:

  • Високий вміст нітратів і нітритів, які потрапляють у воду з полів і городів, що підживлюються, негативно впливає на імунітет, викликає важкі отруєння.
  • Вчасно встановлена ​​очисна система води допоможе вберегти Вашу нову сантехніку від нальоту і білих плям. Ваша побутова техніка служитиме довше і працювати економічніше.

Компанія «Затишний будинок» пропонує відразу задуматися над питанням очищення.

5 кроків до чистої води:

  • Заявка у нас на сайті
  • Аналіз води у вашому будинку
  • Підбираємо обладнання на підставі аналізу води
  • Робимо проект, щоб система була встановлена ​​компактно, з огляду на особливості Вашого приміщення. Монтуємо. Робимо пуско-налагоджувальні роботи.
  • І Ви купаєтеся в чистій і м'якій воді :)

Не відмовляйте собі і своїм близьким в простих бажаннях: бути здоровими і щасливими.
Разом з нами Ви зможете не просто створити проект свого майбутнього будинку, але і зробити його по-справжньому екологічним і безпечним. Особливо послуга очищення води актуальна, якщо в будинку проживають маленькі діти, адже їхнє здоров'я на першому місці!