У століття прогресу вже винайдені склопакети із обігрівом. Вони можуть служити як самостійне джерело тепла або комбінуватися з теплою підлогою. Завдяки такому джерелу тепла можна істотно заощадити на опаленні, що важливо, з огляду на нинішні тарифи. З таким обігрівом можна розвантажити приміщення, адже не потрібно встановлювати громіздкі радіатори. Саме тому сучасні будинки все більше будують з великою площею скління. Це красиво, а якщо використовувати скло з обігрівом, то вирішується питання опалення і економії.

вікна з обігрівов в приватний будинок

Унікальні вікна з підігрівом

Скло працює від звичайної мережі 220 в і не потребують трансформатора напруги. Скло ECO Glass використовується у виробництві мансардних і звичайних вікон.
При установці EcoGlass в приміщенні інсталюється терморегулятор, за допомогою якого Ви можете самостійно регулювати температуру нагрівання поверхні скла.
Склопакет EcoGlass може не тільки компенсувати тепловтрати в приміщеннях, але і стати альтернативою традиційній системі опалення.

Є 2 основні режими:

 

Режим "нейтралізація" тепловтрат

 • Компенсує роботу основних систем опалення.
  Скорочує тепловтрати через віконний проріз.
  Електроспоживання ≈ 40 Вт/м2.
  Температура нагріву склопакета, 20-24 градуси Цельсія.

Режим "обігрів"

 • Є альтернативою основної системи опалення.
  Мінімізує витрати на електроенергію для обігріву приміщення.
  Електроспоживання ≈ 180 Вт/м2.
  Температура нагріву склопакета, 45-50 градуси Цельсія.

енергоефективні вікна

Чим же відрізняються "тепле" скло від звичайного?

Склад теплого скла нічим не відрізняється від звичайного. Але додатково використовується електропроводка й проведення датчика, саме вони дають можливість регулювати температуру нагрівання, вона дозволить уникнути перегріву. Виробник поміщає всі струмопровідні покриття всередині конструкції, щоб уникнути безпосереднього контакту з електрикою.
Саме скло міцне і загартоване, повністю безпечне. Навіть, якщо його розбити, то воно розсипається на безпечні частинки, при цьому порушується цілісність покриття, яке проводить струм. А це гарантує, що не вдарить струмом.

Переваги теплого скла:

 • На них не утворюється конденсат.
 • Знижується кількість пилу, що сприятливо позначається на здоров'ї людей з алергіями.
 • Швидкий прогрів.
 • Економія простору.
 • Не потрібно робити конвекційні канали, що знижує витрати на матеріали.
 • Скло можна під'єднати до сигналізації.
 • Можлива робота на сонячних елементах.
 • В конструкціях використовується смарт-скло і жалюзі.

замовити склопакети в дім

Такі теплі вікна - це технології майбутнього. Згодом всі опалювальні системи будуть потроху змінюватися, вдосконалюватися.
Якщо говорити про управління, то воно пропонується в різних варіантах за бажанням клієнта, наприклад, підтримки заданої температури безпосередньо самого електронагрівального скла (0 С - +50 С), або підтримки заданої температури безпосередньо в опалювальному приміщенні, а також можливе спільне управління температурою скла і підтримки заданої температури в приміщенні. Це досягається за допомогою функцій терморегуляторів різноманітного призначення.
Компанія «Затишний будинок» готова встановити в Ваш будинок нагрівальний-склопакет ECO-GLASS під будь-який розмір Вашого вікна!

З нами Ви отримуєте не тільки комфортний і енергозберігаючий котедж, а також будете йти в ногу з новими технологіями!