Види воріт та парканів для заміських будинків
Побудований будинок огороджують парканом і воротами. Адже потрібно не тільки захистити свою територію, але і приховати свій затишний будинок від сторонніх очей.

Сонячні батареї для приватного будинку
Порівняно нова сфера енергопостачання – геліоенергетика (від давньо-грецького Ήλιος, Helios – Сонце) – базується на використанні сонячних батарей. Ці пристрої є панелями з величезної кількості напівпровідникових елементів (фотоелементів), що акумулюють світло Сонця та перетворюють його у постійний електричний струм. Для енергопостачання типових електроприладів сонячні батареї додатково устатковуються перетворювачами постійного струма в змінний. Відмінністю між термінами «сонячний колектор» та «батарея» є здатність колектора виробляти енергію нагрівом теплоносія и перетворювати в струм теплової, а не фотоенергії.

Система розумний будинок
Під назвою «система розумний будинок» розуміється сукупність автоматичних приладів, що контролюють стан комунікацій та приміщень житла, місцевості навколо нього. Завдяки дротовим та бездротовим комплексам виконується також управління основним та допоміжним обладнанням квартира (котеджу, офісу, будівлі в цілому). Особливість комплексу – можливість віддаленого контролю та управління без особистої присутності на місці подій.

Рекуперація тепла в системах вентиляції
Вентиляція – це не тільки очищення від відпрацьованого повітря, а й часткові втрати тепла. Ці втрати особливо боляче б'ють по гаманцю в зимовий період, коли будинки опалюються. Скоротити подібні втрати без збитку, для очищення повітря допоможе рекуперація тепла в системах вентиляції. Для регенерації теплової енергії використовують рекуператори – види теплообмінників.

Очеретяний дах
Протягом тривалого часу використовується очерет, як покрівельне покриття для дахів. Він є одночасно і дахом, і стелею. При цьому, захищає від холоду взимку і перешкоджає задусі влітку.

Задати питання менеджеру