Будівельні технології на піку розвитку. В даний час у зв'язку з постійно зростаючими цінами на енергоносії (газ, нафта, вугілля) стали дуже актуальні і затребувані пасивні будинки – це якраз та технологія, яка відрізняється надійністю і економічністю. Головною особливістю є відсутність великих витрат на обігрів і охолодження будівлі. Все це можливо завдяки теплоізоляції і системи вентиляції з рекуперацією енергії.


Утеплення пасивного будинку

Зовнішній утеплювач – невід'ємна частина будівництва енергоефективних будинків. Найбільша частина тепла «тікає» через стіни, покрівлю, вікна.
Для утеплення стін застосовуються різні технології: вентильовані фасади, використання повітряних прошарків, мокрий фасад. Компанія «Затишний будинок» дуже уважно ставиться до побажань замовника. Будь-який з цих способів є дієвим і якісним, тому має право на використання. Якщо звернутись до цифр, що визначають теплопровідність різних будівельних матеріалів, то наша компанія рекомендує графітовий пінополістирол Neopor, компанії Basf (Німеччина). Він відповідає абсолютно всім вимогам. З висновку відомо, що виходить 25-30 грн в рік на опалення 1 м² ! На будинок в с100 м² на опалення піде близько 3000 грн на рік – неперевершене енергозбереження (за умови зовнішнього утеплення 300 мм Neopor)!

Коли до нас звертається замовник, ми ретельно підбираємо найкращу комбінацію між витратами, енергоефективністю та якістю.

На сьогодні ми з усією відповідальністю рекомендуємо блоки незнімної опалубки – Passive house block. За допомогою цього матеріалу будується будинок без єдиного містка холоду, що призводить не тільки до мінімізації витрат на комунальні платежі, але й до економії на всьому будівництві. Ця технологія об'єднує етап зведення стін, внутрішню обробку стін і утеплення фасаду, причому воно буде проведено кращим матеріалом, що є на ринку – графітовий пінополістирол Neopor.

Різновиди блоків:

 • Кутові.
 • З різною товщиною зовнішнього утеплювача 50-300мм.
 • З утеплювачем з мінеральної вати.
 • Фундаментні блоки.
 • Для зведення внутрішніх несучих стін.
 • З змінною внутрішньою частиною з OSB плити.

пасивні будинки

Любителі будівництва «по-старому» розпускають міфи про дорожнечу даної технології, що в корені невірно.
Пасивний будинок будується виключно за проектом, а де є етап проектування, там завжди все чітко розраховано.
Якщо порівняти дві будівлі, одна – по-старому, друга – за допомогою утеплювача Neopor, то вже на етапі інженерного рішення щодо обігріву пасивний будинок буде дешевше. Оскільки при будівництві додана система вентиляції з рекуперацією, утеплювач в покрівлі, теплий монтаж вікон. Все це забезпечує енергоефективність будівництва, при цьому особливо не збільшуючи витрати.

Переваги будівництва пасивних енергоефективних будинків:

 • Міцність. Будинки, зведені за цією технологією, в 6 разів міцніше. При цьому, товщина бетонної армованої стіни 150-200 мм, а товщина гіпсової плити 30 мм.
 • Найтепло. Пасивні будинки мінімум в три рази тепліше газоблоку і цегли. Показником енергоефективності об'єкта служать втрати теплової енергії з квадратного метра (кВт · год / м²) на рік або в опалювальний період. В середньому становить 100-120 кВт·год/м². Енергозберігаючим вважається будівля, де цей показник нижче 40 кВт·год/м². Для європейських країн цей показник ще нижчий – близько 10 кВт·год/м².
 • Мінімальні витрати на опалення. Пасивний будинок – це будинок настільки теплий, що його енергоспоживання обходиться не більше, ніж 80-100 доларів на 100 м2 в рік. Такий будинок правильно спроектований, має відмінне утеплення, вентиляцію та обігрівається альтернативними джерелами енергії.
 • Відсутність пінопласту всередині будинку.
 • Більша кількість корисної площі. Завдяки високої конструкційної міцності, стіни з монолітного бетону виконуються тонше, а всередині відсутній пінополістирол, що дозволяє додати значну корисну площу всередині будівлі. Тим самим, корисна площа збільшується на 11%.
 • Витрати на будівництво не вище, ніж при використанні інших технологій.

технологія пасивних будинків

Це дійсно прорив в будівельних технологіях. Крім цього, використовуючи програму IQ Energy, Ви отримуєте компенсацію до 3000 Євро на кожному етапі впровадження енергозберігаючих технологій - passive house block® входить до переліку таких товарів, там же віконні системи, утеплювачі покрівлі, теплові насоси і так далі.

Компанія «Затишний будинок» готова детально пояснити всі аспекти будівництва, врахувати всі побажання, а також побудувати будинок, який тільки приємно порадує своїх власників.