Газобетон відноситься до матеріалів швидкого будівництва, при цьому володіє високими експлуатаційними характеристиками, довговічний, доступний.

Цей матеріал вже експлуатується в нашій країні більше 20 років. Він популярний завдяки своїй чудовій якості, низькій ціні і швидкості будівництва.
Терміни зведення дійсно викликають радість. На сам фундамент, а він, як відомо, основа всього будинку, необхідно 3-4 тижні. Це самий відповідальний етап і робота, яку повинні виконувати тільки професіонали, адже вони точно знають всю технологію будівництва, мають за плечима величезний досвід.
Для зведення першого поверху необхідно 7-10 днів, стільки ж часу знадобиться і для другого поверху, якщо планується двоповерховий будинок. Для зведення перекриття терміни встановлюються до трьох тижнів. Це теж громіздкий відрізок роботи, який вимагає клопіткого підходу.
Дах займе 3-4 тижні. Для фасаду знадобиться 2-3 тижні, в залежності від розміру будинку.
Як бачимо, будівництво газобетонних котеджів дійсно швидке, а головне надійне.
Крім швидкості зведення, величезною перевагою газобетону є паропроникність, що дозволяє будинку «дихати».
Коефіцієнт теплопровідності практично такий самий, як у дерева. При правильно виконаній технології будівництва, коли мінімальні ризики утворення «містків холоду», через які і уходить тепло, будинок з газобетону буде дуже теплим і «дихаючим». Це допоможе додатково заощадити на комунальних платіжках, що важливо в нашій країні.

будівництво будинків з газобетону

Історична довідка:


Винайдено матеріал в Швеції в 1924 році. І вже в 1928 році він став випускатися промисловим способом в Німеччині. З тих пір він підкорив всю Європу.
Частка газобетону в будівництві у Франції і Німеччині доходить аж до 70%, в Іспанії - 56%, а у Великобританії - 40%!
На Близькому Сході і Індії цей матеріал використовують вже понад 40 років, в США і Австралії більше 25 років!


Газобетон дійсно зарекомендував себе на будівельному ринку з найкращого боку. Але для зведення будинку потрібно знати всі нюанси, технологію, саме тому довіряти будівництво свого котеджу потрібно тільки перевіреним фірмам, які давно на ринку.
Наша компанія готова надати Вам свої послуги в сфері будівництва котеджів з газобетону. Ми допоможемо створити ідеальну домівку саме для Вас!
будівництво будинків з газобетону під ключ проекти і ціни