Всім відомо, що фундамент є основою будь-якої будівлі. Тому виконувати роботи по його будівництву потрібно особливо якісно. Самостійно провести правильно будівництво фундаменту будинку з газобетону практично неможливо. Необхідні навички, досвід і абсолютна точність. Ці всі якості притаманні нашій компанії, яка на будівельному ринку вже більше 10 років, і довела свою репутацію.

Використовувані типи фундаменту

Ідеальним варіантом для будинків з газо- і пінобетону стане залізобетонна плита, яка забезпечить рівномірність і мінімальність усадки.

залити фундамент київ

 

Основою будівлі може служити:

  • Стовпчастий фундамент, обв'язаний монолітним залізобетонним поясом.
  • Монолітний стрічковий фундамент на піщаній подушці.

Оскільки газобетон відноситься до матеріалів з невеликою стійкістю до деформуючих навантажень на вигин, то монолітний фундамент допоможе уникнути деформаційних навантажень, також зможе запобігти появі тріщин в стінах.
Для виготовлення такого фундаменту використовується високоміцний бетон, при цьому армування проводиться стрижнями 12 мм. Плиту, яка є одним цілим з опалубкою, закладають під всю будівлю. При установці фундаменту обов'язково використовується не менше 2-х шарів арматурної сітки. Зменшення тиску на ґрунт відбувається за рахунок великої площі опори плити. Це призводить до того, що монолітний фундамент стійкий до навантажень при посадці, заморожування і відтавання ґрунту. Якщо відбуваються коливання ґрунту, то плита рухається разом з ним, що убезпечить будинок від руйнування. Такий фундамент підходить для будь-яких типів ґрунтів, витримує жорсткі кліматичні умови.

Стрічковий монолітний фундамент

Щоб забезпечити стійкість будівлі, що зводиться, залізобетонна смуга, яка йде по периметру будівлі, утворює жорстку горизонтальну раму.
Для створення дрібно заглибленого стрічкового монолітного фундаменту не варто заливати бетонну плиту. Досить викопати траншею по периметру будівлі замість котловану. У ній влаштовують піщану подушку, її ущільнюють. Потім встановлюється дерев'яна опалубка, в яку укладають арматуру, її скріплюють. Далі в опалубку заливають бетон.
Як видно, провести аналогічні роботи без досвіду і спеціальних знань неможливо. Наша компанія готова надати Вам найкращих фахівців, які впораються з подібним завданням.