Технології будівництва енергоефективних будинків

Будівництво будинків з газобетону
Газобетон відноситься до матеріалів швидкого будівництва, при цьому володіє високими експлуатаційними характеристиками, довговічний, доступний. Цей матеріал вже експлуатується в нашій країні більше 20 років. Він популярний завдяки своїй чудовій якості, низькій ціні, і швидкості будівництва.

Газобетонні U-блоки, армування, пристрій перекриттів
U-блоки застосовуються як опалубка під монолітні балки і монолітні перемички, які виготовляються на місці. Вони перекривають отвори в стінах і перегородках. U-блоки поміщають на місці майбутньої монолітної балки так, щоб товсті стінки блоків були з зовнішнього боку.

Утеплення будинків з газобетону, зовнішнє і внутрішнє оздоблення стін
У нашому регіоні, як правило, для зведення стін використовують газобетонні блоки товщиною 300-400 мм. За показником теплопровідності цей матеріал дуже близький до дерева. Тому одношарова стіна прекрасно забезпечує збереження тепла.

Фундамент для котеджів з газобетону
Всім відомо, що фундамент є основою будь-якої будівлі. Тому виконувати роботи по його будівництву потрібно особливо якісно. Самостійно провести правильно будівництво фундаменту будинку з газобетону практично неможливо. Необхідні навички, досвід і абсолютна точність. Ці всі якості притаманні нашій компанії, яка на будівельному ринку вже більше 10 років, і довела свою репутацію.

Технологія будівництва стін з газобетону
Завдяки своїй легкості, газобетон не викликає видавлювання клейового розчину, що дозволяє проводити укладання без упину.

Задати питання менеджеру