Будинки з мансардою стали мега популярними і затребуваними. І справа не тільки в красі подібних проектів, але і їх раціональності.

 

Основна характеристика мансардного поверху

Мансарда — це прекрасне житлове приміщення, яке має нестандартну форму у вигляді скошених стін. Воно знаходиться під самим дахом і є чудовою заміною обридлих горищ. Мансардний поверх найбільше цінується творчими людьми, які вважають за краще все нестандартне і відрізняється від повсякденного. У дев'ятнадцятому столітті мансардний поверх діставався тільки небагатьом художникам і письменникам, які творили там свої шедеври. Сьогодні ж будівництво мансарди — це можливість підкреслити індивідуальність свого житла, підкреслити його статус, отримати унікальне приміщення під самим дахом.

Будь-який котедж буде виглядати розкішніше, якщо зверху красується мансарда!

Але справа не лише в статусі і зовнішньому вигляді конструкцій. У неї є ряд переваг, які високо оцінюються власниками.

8 привілеїв будинків з мансардами:

  • Збільшення житлової площі. Що не кажи, але ще одне житлове приміщення буде тільки на користь власникам приватного будинку!
  • Мансардний будинок зменшує навантаження на фундамент.
  • Є можливість заховати будь-які комунікації, адже, як говорилося вище, особливістю є скошені стіни.
  • Проекти будинків з мансардою світліші.
  • Економія матеріалів та фінансів. Щоб звести повноцінний другий поверх буде потрібно більше витрат, як фізичних, так матеріальних. У випадку ж з мансардою, стіни будуть нижче і не потрібно установка перекриттів. Також будуть менші обсяги матеріалів для зведення фундаменту і даху.
  • Будинок з мансардою можна перепланувати навіть в період експлуатації будівлі.
  • Мінімальні втрати тепла. І все завдяки такому приміщенню, як мансарда. Проекти передбачають якісне утеплення даху для Київського регіону, що збільшує енергоефективність каркасного будинку. А оскільки на етапі будівництва, передбачається вентиляція, то в приміщенні не буде душно влітку або волого в період дощів.
  • Мансардні вікна надають оригінальність і красу будинку.

Всі ці переваги роблять мансардний поверх таким популярним і затребуваним. І головне питання, яке хвилює практично всіх, хто мріє про такий будинок, скільки буде коштувати мансарда? Це дуже важливе питання для багатьох, але в кожному конкретному випадку потрібно розраховувати вартість окремо. Ціна буде залежати від проекту самого котеджу, від матеріалів і побажань замовника. Але одне можна сказати з упевненістю — навіть невеликий мансардний будинок більш вигідний, ніж звичайний одноповерховий. Навіть, якщо взяти будови з однаковою площею, то для мансардного проекту буде потрібно помітно менше будматеріалів, тому що площа даху і фундаменту на порядок нижче. Та й саму ділянку під забудову можна взяти не таку велику, адже площа фундаменту буде менше, що дозволить заощадити на матеріалах, і придбати землю в більш вигідному місці.

Якщо розглянути фото, побудованих нами каркасних конструкцій, то видно, що всі проекти різні і, відповідно, мансарди теж відрізняються. Ваша мрія буде залежати тільки від Вас - що саме хочете Ви!


Висновок

Мансардний поверх — це мрія, яка вже стала реальністю для багатьох. Якщо Ви хочете теж здійснити свої бажання, то звертайтеся до нас. Ми знаємо, як правильно побудувати мансарду, врахуємо всі побажання і переваги замовника, виконаємо роботу якісно і в найкоротші терміни. І на виході Ви отримуєте будинок-мрію!


Побудова каркасного будинку відео:

>