Підлога — це основа, по якій ми ходимо, навіть не замислюючись про це. Але підлога каркасного будинку виконує не тільки функцію підкладки під ногами, але і забезпечує тепло всій будові. Будь-яке утеплення будівлі починається саме з підлоги, адже вона служить бар'єром від зовнішнього середовища. Також коли тепло в ногах, то і всьому тілу стає дуже зручно, затишно, і абсолютно неважливо, яка погода за вікном.

Характеристика підлоги першого поверху

Підлога каркасного будинку являє собою «пиріг» з шарів будівельних матеріалів. При цьому, конструкція підлоги першого і другого поверху істотно відрізняється. На першому поверсі важливо зберегти тепло, захистити будинок від зовнішнього впливу. А на другому поверсі технологія вже інша, він служить скоріше надійним перекриттям між поверхами.

Підлога в каркасному будинку повинна бути правильною, оскільки на неї лягає навантаження не тільки меблів та ступаючих по ній людей, а й вага конструкції всього котеджу.

Етап будівництва підлоги першого поверху йде після монтажу фундаменту і зведення коробки будинку. Звісно, весь процес повинні проводити досвідчені професіонали, своїми руками зробити правильний підлогу досить складно!

Схема влаштування підлоги першого поверху виглядає так:

Базою для підлоги першого поверху є фундамент, на який укладається пінополістирол 50 мм з тепловідштовхуючою фольгованою плівкою.

Якщо планується монтаж водяної теплої підлоги, то заливається цементна стяжка 60 мм, в яку закладаються контури теплої підлоги. На стяжку найдоцільніше укладати керамічну плитку для високої і швидкої теплопередачі від нагрівального елементу приміщення.

Так просто, на перший погляд, виглядає підлога першого поверху каркасного будинку, але насправді за плечима тяжка робота, що вимагає скрупульозності, уваги і методичності. Коли весь процес проводять досвідчені професіонали, то немає ніяких ризиків припуститися помилки. Все робиться чітко по схемі і в побговорюються терміни. За підсумком, клієнт отримує теплу і надійну підлогу в своєму котеджі.

Тепла підлога для каркасного будинку

Система "тепла підлога" стала вкрай затребуваною і популярною. І не дарма! Вона повністю включена у влаштування підлоги. Каркасний будинок тільки виграє при такій системі. Її головні переваги:

  • Всі приміщення рівномірно і швидко прогріваються.
  • Високий коефіцієнт тепловіддачі.
  • Систему можна комбінувати з радіаторами.

Є кілька видів таких систем: водяні та електричні. Можна встановити будь-яку систему за бажанням замовника. Електричні підлоги хороші тим, що застосовуються під різні види підлогового покриття. Прогрів всього приміщення займе від 5 до 10 хвилин. Якщо таку опалювальну систему використовувати в основній ролі, то знадобиться 60-80% площі поверхні підлоги. А, враховуючи ціни на газове опалення в нашому регіоні, подібна опалювальна система дає економію до 40%.

Завдяки такій підлозі в котеджі завжди буде тепло, навіть у найлютіші морози.

Висновок

Наша компанія працює для того, щоб Ви могли виконати мрію і звести свій ідеальний будинок. Сьогодні це вже реальність, завдяки перевіреній та отримавшій повагу каркасній технології. Всього лише потрібно розповісти нам, яким Ви бачите будинок своєї мрії. А далі вже справа за нами. Ми зведемо найкращий котедж для Вас в найкоротші терміни!