Наша компанія успішно будує каркасні будинки в Україні з 2008 року і дуже відповідально підходить до своєї роботи. Ми побачили безліч різних будинків і проектів. Проаналізувавши отриману інформацію, ми змогли виявити і максимально поліпшити всі гідності каркасних технологій. В той же час врахували всі мінуси, з якими часом стикалися люди, які купили будинок.

Одним з таких моментів стала шумоізоляція. Для будинку в кілька поверхів — це вкрай важливий момент. Тому ми вважаємо, що головна функція міжповерхового перекриття — не пропускати шум з верхніх поверхів і зберігати тепло.

Характеристика міжповерхового перекриття в каркасному будинку

Щоб забезпечити якісну шумоізоляцію, знизу на лаг кріпиться шумоізоляційні і пароізоляційні покриття, після чого, прибивається дошка, товщина якої може бути від 20 до 100 мм. Дошка прикріплюється з кроком в 400 - 500 мм і виступає в ролі своєрідного каркасу для підшивки стелі. Потім закладають сам утеплювач, пароізоляційні матеріали і приступають до настилу підлоги.

Основними вимогами до конструкції міжповерхового перекриття є наступне:

  • Конструкція повинна мати високий ступінь міцності і жорсткості, оскільки є значне навантаження на перекриття. Не допускається прогинання під вагою людей і меблів.
  • Важлива і якісна теплоізоляція перекриття, особливо коли розділяються приміщення з великою різницею температур.
  • Високий ступінь звукоізоляції міжповерхового перекриття, завдяки якому сторонні звуки і шум не проникають в приміщення верхнього і нижнього поверху.
  • Вогнестійкість перекриття має велике значення для процесу експлуатації каркасного будинку. Тому всю дерев'яну конструкцію заздалегідь покривають вогнебіозахистом.
  • Економічність теж грає не останню роль, яка полягає в тому, що перекриття повинні бути невеликого обсягу і не дуже важкі.

 

В якості теплоізоляції, не тільки для стін, але і для перекриття, використовується базальтова вата 200 мм. У зимовий період вона зберігає тепло в будівлі, а в літній — захищає від спеки. Крім цього, має вогнезахисні властивості — стійка до впливу вогню і пожежонебезпечної температури.

Добре зроблена шумоізоляція подарує комфорт і затишок вашому будинку. Варто окремо відзначити, що для комфорту необхідно забезпечити тепло. Для цих цілей ідеально підходять інфрачервоні теплі підлоги. Вони допомагають не тільки прогріти будинок за 5-10 хвилин, але реально заощадити на комунальних платежах.

Висновок

Каркасні будинки не так давно стали популярні в Україні. Але за останні 10 років вони стали займати лідируючі позиції на будівельному ринку.

Наша компанія допомагає людям оцінити всі переваги такої технології. Звертаючись до нас, Ви отримуєте не тільки якісний сервіс і професійний супровід до моменту закінчення будівництва, а й будинок, який перевершить всі ваші очікування!