Не потрібно бути будівельником, щоб знати, що основою будь-якого будинку є фундамент. Щоб Ваш будинок залишався міцним і надійним навіть через кілька десятків років, фундаменти виготовляють зі своєрідним запасом міцності в 30 - 40%. Дуже важливо, з якого матеріалу у вас виготовлений сам будинок, адже для побудови з цегли і з каркасних панелей фундамент буде різним за структурою і за типом. Враховується й те, в якому стані знаходиться ґрунт, рівень ґрунтових вод, глибина промерзання ґрунту, і т.п. Виходячи з цих параметрів, фундаменти ділять на кілька видів:

Стрічковий фундамент універсальний варіант, підходить для всіх видів ґрунту, а також для всіх типів стін (цегляних, бетонних, кам'яних, каркасних, дерев'яних). Зводиться на глибині замерзання ґрунту. Дозволяє підняти будинок на будь-який необхідний рівень, що актуально для кліматичних зон з підвищеною вологістю.

Монолітний фундамент — це один з надійніших варіантів фундаменту, він простий у виробництві і не вимагає значного поглиблення в ґрунті. Підходить для зведення будинку на рухливих ґрунтах.

Стовпчастий фундамент — економний варіант, розрахований для будівництва на нерівному ґрунті зі значними перепадами. Також рекомендується для будівель неподалік від річки або іншої водойми. Використовують для дерев'яних будинків з легкими стінами: СІП, каркасними, каркасно-щитовими, брусовими або з колод.

Фундамент з металевих палей — економний варіант для будівництва в регіонах зі значним шаром трясового ґрунту. Спочатку розроблений у військових цілях для швидкого зведення стратегічних споруд, сьогодні розповсюджений за рахунок невисокої ціни і швидкості спорудження під невеликі будинки.

Висновки

В проектуванні та будівництві наших будинків частіше всього ми використовуємо найміцніший, теплоефективний та економічний вид фундаменту – стрічково-стовбчастий з монолітною плитою. Ретельний вибір якісних матеріалів та технологій забезпечує надійність і довговічність всієї забудови.

Якщо за справу береться наша компанія, то турбуватися про надійність будови не варто. Ми лідери ринку каркасних технологій, у нас за плечима колосальний досвід в такому будівництві. Ми зробимо не тільки міцний і надійний фундамент, який зможе витримати абсолютно все, але і зможемо побудувати котедж, який стане головною віддушиною у вашому житті!