Сьогодні керамічні блоки вважаються дуже ефективним будівництвом енергозберігаючих будинків.

Керамоблок вигідний своїми властивостями:

  • Розмір 510х260х219 мм.
  • Щільність 800 кг на метр кубічний.
  • Коефіцієнт теплопровідності від 0,25.

Наявність в блоці пазогребневого стику гарантує високий теплозахист. Для побудови енергоефективних будинків застосовують порізованні керамічні блоки.

Особливості будівництва з керамоблоку:

  • Блоки великі, що дозволяє кладку стін проводити в один блок. Завдяки системі паз-гребінь відсутні вертикальні шви, а саме зведення відбувається швидко і з великою точністю. Товщина стіни в 440 мм в наш час вважається достатньою для енергоефективності будівлі, і не потрібне подальше утеплення.
  • Блоки укладають на спеціальний клей з товщиною шва не більше 3 мм. Щоб уникнути протікання клейової суміші в пори блоку використовують склопластикову сітку.
  • Оскільки матеріал гігроскопічний і пористий, то є ризик, що розчин висохне швидше, ніж набере міцність. Тому в суху погоду перед укладанням блоку його змочують водою.
  • Для фасадного покриття найкраще використовувати облицювальну цегляну кладку з вентильованим зазором або паропроникну штукатурку. Ці дії необхідні, щоб уникнути накопичення конденсату в стіні. Також можна використовувати великорозмірні облицювальні керамічні плити. Вони бувають глазуровані і неглазуровані, з гладкою або шорсткою, рифленою поверхнею. Їх водопоглинання менше 1% і морозостійкість більше 50 циклів.
  • Для перекриття дверних і віконних прорізів використовують залізобетонні перемички, облицьовані керамікою. Вони легко оштукатуряться, але можливо їх застосування в ролі лицьових елементів.
  • Зведення стін з керамічних блоків відбувається в три рази швидше, ніж будівництво аналогічних стін з цегли. Це величезна економія на роботі. Потрібно знати, що кладка з блоків більш рівна завдяки тому, що в них не допускаються відхилення більше 1 мм.
  • Значна економія буде на фундаменті, оскільки вага будови з керамічних блоків мінімум в два рази легше, ніж аналогічні споруди з цегли.

Всі ці особливості роблять керамічні блоки відмінним будівельним матеріалом, який стає все більш популярним в нашій країні.

Компанія «Затишний будинок» працює для того, щоб допомогти в будівництві такого будинку, як Вам хочеться. Ми беремося навіть за самі складно здійснимі побажання клієнтів і створюємо житло, яке стає реалізованою мрією свого власника.

Ми готові підключитися на будь-якому етапі будівництва або ж створити будинок-мрію з нуля. Послуга будівництво будинків "під ключ" має на увазі те, що всі тонкощі і нюанси ми беремо на себе, знімаючи цей важкий вантаж з Ваших плечей, лише регулярно звітуємо Вам про виконану роботу. З нами Ви отримаєте якісний, енергоефективний, комфортний будинок в мінімально можливі терміни.