Переваги цегляного будівництва

Класикою котеджного будівництва вважається цегла. Цей матеріал надійний, довговічний і універсальний. При будівництві не виникає проблем з нерівномірним розподілом тиску на стіни і їх несучу здатність.
Цегла має найвищий рівень пожежної безпеки. Тому такі будинки все ще на перших місцях в хіт параді забудовників. Багато століть будівництва доводять, що цей матеріал самий міцний і довговічний. Можна з упевненістю стверджувати, що цегляний котедж не тільки довго прослужить своєму власникові, але ще залишиться у спадок дітям і онукам. По довговічності цеглі немає рівних.
Висока теплоємність матеріалу створює комфорт в будинку, особливо це помітно в літню спеку і в холод взимку.
Пам'ятаєте приказку: «У камінь стріляти – тільки стріли втрачати»? Саме цегляні будинки створюють у власника відчуття абсолютної безпеки, надійності, впевненості в завтрашньому дні. Ну і, звичайно, солідність цегляних будівель також грає важливу роль, адже такі будинки – це показник статусу власника!

Замовник на етапі проектування може вибрати будь-який архітектурний проект, оскільки будинок з цегли можна створити в будь-якому стилі, вирішенні, формі з яким завгодно плануванням. Тобто, забудовник зможе створити будь-яку, навіть саму божевільну, задумку майбутнього власника.

Основні переваги котеджів з цегли:

  • Довговічність.
  • Необмежені можливості дизайнерських рішень.
  • Статусність.
  • Відсутність обмежень при будівництві та проектуванні.

Якщо Ви мрієте про власний будинок, то цегляний котедж – це те, що будується на століття.
Компанія "Затишний Будинок" готова надати свої послуги і створити з нуля будинок Вашої мрії!

Вартість і особливості цегляних будинків

Той, хто зустрічався з будівництвом, скаже, що цегляні будівлі дуже дорогі. Так, тут важко посперечатися, але в даному випадку Ви сплачуєте за надійність, якість і довговічність.
Для цегляних будинків необхідний потужний фундамент, комунікації, що саме по собі недешево. Основна трата йде на дорогі будівельні матеріали.

До основних особливостей будівництва будинків з цегли відносять:

  • Для досягнення максимального комфорту і довговічності роботи зі зведення та оздоблення вимагають багато часу і праці.
  • Оздоблювальні роботи проводяться після того, як, використані розчини висохнуть і зміцняться.

У чому полягає ціна на цегляний будинок?
Тут багато нюансів. По-перше, матеріали самі по собі недешеві. Якщо Ви хочете побудувати дійсно будинок на століття, надійний і комфортний, то економити на матеріалах не варто. При будівництві цегельних особняків не прийнято використовувати дешеві конструктивні та оздоблювальні матеріали. Якщо забудовник пропонує на них заощадити, то краще відразу відправлятися в іншу компанію.
Помітну суму буде коштувати облицювання цеглою. Такий облицювальний матеріал дорогий, робота майстрів теж недешева, також потрібно врахувати, що фундамент робиться ширше на ширину облицювання.
Штукатурка або оздоблення фасаду будь-яким іншим матеріалом буде помітно дешевше.

Якщо є бажання заощадити, то:

  • Утеплення стін дозволить зробити несучі стіни трохи тонше, а це економія на матеріалі і роботі.
  • Можна зробити дерев'яні перекриття замість залізобетонних.

Якщо задатися думкою максимально заощадити, то за підсумком, цегляний будинок буде коштувати майже так само, як аналогічний з піноблоків. Але якість цегляних будинків на порядок вище, а довговічність цегляних конструкцій говорить сама за себе.
Якщо Ви твердо вирішили будувати цегляний будинок, то наша компанія готова допомогти і взяти всі будівельні роботи і гарантії на себе. У максимально можливі терміни ми створимо будинок-мрію, який не тільки буде Вас радувати щодня, але ще і залишиться дітям, і онукам, і правнукам!