Будь-яке будівництво починається з вибору тієї конструкції, яка максимально підходить замовнику. Спочатку він вибирає матеріал з якого і буде побудований його будинок. Будівельних матеріалів багато, тому до вибору потрібно підійти максимально відповідально.
Коли вибір зроблений, то далі потрібно узгодити той проект, який задовольнить замовника. У всіх різні уподобання в плануванні, тому тут все залежить від особистих переваг замовника.

Після того, як обраний план проекту, будівництво «під ключ» нашою компанією проводиться в кілька етапів:

  • Зведення фундаменту.
  • Зведення стін і даху, їх подальше утеплення.
  • Монтаж комунікацій.
  • Зовнішня і внутрішня обробка.

Якщо подумати про витрачання бюджету, то будівництво можна рознести в часі. Це дасть можливість не відразу вкладати велику суму, а робити це поступово, вкладаючи частинами. Перша частка робіт закінчується зведенням фундаменту і підбиттям несучої коробки під дах. Далі йдуть роботи, які складаються з закриття теплового контуру, утеплення, чорнового оздоблення. На наступному етапі виконується розведення комунікацій, чистове зовнішнє і внутрішнє оздоблення, підключення інженерного обладнання, опалення, водопостачання та каналізації.

Наша компанія готова надати Вам усі послуги з будівництва цегляних будинків "під ключ". Ми якісно і в строк побудуємо будинок на століття, який буде радувати не одне Ваше покоління.