Щоб побудувати енергозберігаючий цегляний будинок в наших широтах необхідна товщина огороджувальної стіни в півметра і шар утеплювача в 100мм.
Потрібно знати, що при будівництві багатошарових стін з утеплювачем можуть виникнути проблеми, пов'язані з накопиченням конденсату всередині, що призведе до руйнування будматеріалу.
Далеко не всі можуть уникнути подібних помилок, тому вкрай важливо звертатися за допомогою в будівництві до майстрів і професіоналів своєї справи. Наша компанія готова допомогти Вам не тільки уникнути помилок при будівництві, але і всіляко допомогти створити з нуля комфортний, надійний і теплий цегляний будинок.

утеплення цегляних стін київ

Щоб уникнути конденсації пари усередині стіни, будинки можуть утеплювати з зовні двома способами:

  • За технологією «провітрюваних фасадів». У таких будівлях пар всередині утеплювача вивітрюється вуличним повітрям, яке циркулює в повітряному вентиляційному зазорі, який відокремлює утеплювач від зовнішнього облицювання. Така технологія давно себе зарекомендувала і завоювала шанувальників.
  • Або за допомогою наклеювання плит утеплювача спеціальним розчином з подальшим штукатуренням. При «мокрому фасаді» використовується спеціальна штукатурка з високою паропроникністю, також рідкі або напіврідкі клейові розчини. Технологія прийшла до нас недавно, але вже добре себе зарекомендувала. У Німеччині її застосовують більше 40 років.

будівництво утепленніх цегляних будинків

Це все зайвий раз доводить, що потрібно дуже відповідально підходити до вибору будівельної компанії. Тільки тоді Ви зможете бути спокійними за якість свого майбутнього будинку.

Теплопровідність будівництва з цегли

Оскільки ціни на опалення постійно зростають, то висока теплопровідність цегляних будівель багатьох насторожує.
У давнину, коли створювали цегляні будівлі, то зводили дуже товсті стіни, яскравим прикладом є монастирі, де товщина доходить до 1,5-2,5 метрів. Але міра була вимушена - потрібно було зберегти тепло в холодну пору року.
При СРСР цегляні споруди зводили зі стінами в 2.5 цегли або 64 см. З огляду на те, що ціни на енергоносії були мінімальні, то такої товщини цілком вистачало для комфортного житла. Зараз багато що змінилося, тому потрібно шукати способи зберегти тепло.

Існує кілька варіантів скоротити втрати, при цьому, не роблячи стіни занадто товстими.
Застосовуються цеглини різного виду: повнотіла і пустотіла. Останній має повітряні порожнини, що знижує теплопровідність. Досягається свого роду компроміс між міцністю і теплозбереженням. Вигідніше за все використовувати саман, у якого половину обсягу становлять щілини.

У процесі формування цегли в масу кладуть тирсу, вона вигорає при випаленні, залишаючи пори. Такий матеріал буде менш теплопровідний.
Якщо об'єднати ці два методи, то виходять порізованні керамічні блоки. Подібне будівництво допомагає зводити теплі, надійні будинки, які не потребують додаткових шарів утеплення.

Також замість цегли можуть використовуватися будівельні блоки з пористих бетонів. Це найнадійніший і гарантований спосіб вирішити проблему теплозбереження в кам'яному будинку.
Можна звести цегляну будівлю з мінімальною товщиною несучих стін, якої буде достатньо для міцності, а потім їх утеплити.
Варіантів багато, потрібно підбирати під конкретний проект. Наша компанія готова надати повний комплекс послуг з будівництва цегляних будинків, як «під ключ», так і окремо по зведенню тільки коробки будинку. Ми врахуємо всі Ваші побажання, підберемо максимально можливий варіант для збереження тепла у Вашому домі.

утеплення стін із цегли київ