Зовнішній вигляд будь-якої будівлі говорить про характер і успішність його власника. Цегляна споруда повинна відповідати неписаним стандартам і виглядати солідно, надійно, багато. Тому потрібно приділити увагу зовнішній обробці будівлі.

Є кілька способів:

  • Облицювання цеглою.
  • Обробка за допомогою каменів або плитки.
  • Штукатурка.

Найчастіше при зовнішніх роботах використовують обробку облицювальною цеглою. Цей матеріал радує величезною різноманітністю, тому у власника є можливість стилізувати будинок за своїм бажанням, навіть під будь-яку епоху.

Іноді такий матеріал застосовують при будівництві утеплених дерев'яних будинків з бруса з «вентильованим фасадом». Це дає можливість за ціною дерев'яної конструкції роздобути будинок, який виглядає, як кам'яний.

Підвісний «вентильований фасад» можна облицювати, як завгодно. Використовують плити штучного або натурального каменю, дерево, керамічну плитку, можна навіть поєднувати кілька матеріалів. Тут уже вирішує власник — яким буде його будинок.
Край економічний спосіб обробки — штукатурка. Такі фасади навіть можна оформляти в стилі «фахверк» за допомогою дерев'яних брусів і рейок. Знову ж таки, все на розсуд господаря.

Наша компанія пропонує всіляку допомогу в будівництві надійного цегляного будинку, який зможе задовольнити всім Вашим побажанням і надіям. Ми готові взятися навіть за «нереальну» мрію, яку Ви хочете втілити!