Історія цегельного будівництва бере свій початок 5 тисяч років тому. Звичайно, в той час це була не та цегла, яку ми знаємо зараз. Але технології з часом модернізуються і поліпшуються. Виходячи з терміну експлуатації даного матеріалу, більше 5 тисяч років, напрошується висновок, що цегляні будівлі дуже надійні і затребувані.
Навіть сьогодні, коли будівельний ринок переповнений різними будматеріалами, цегла залишається досить актуальним будівельним матеріалом. Люди, які хочуть побудувати надійний будинок на століття, вибирають саме його.
Так, таке будівництво недешеве. Необхідно звести потужний фундамент, провести комунікації, утеплити. При будівництві цегельного будинку не можна використовувати дешеві матеріали. У разі необхідності заощадити, можна проводити будівництво поетапно. Наша компанія готова підключитися до будівництва Вашого будинку на будь-якому етапі, допомогти заощадити, будуючи частинами, або ж звести цегляний будинок «під ключ», щоб сміливо Вам сказати – "Заходьте і живіть".

Такі будівлі відрізняються своєю надійністю і довговічністю. Після закінчення будівництва не потрібно ніяких додаткових маніпуляцій при експлуатації. Саме цегляні будівлі асоціюються з відчуттям захищеності і надійності. «Мій будинок – моя фортеця», – це саме про цегляний будинок.

Головним позитивним моментом є можливість вибрати який завгодно стиль, дизайн і планування. Це дає політ фантазії майбутнього власника. Навіть найдивовижніша задумка може бути здійснена.
Єдиним важким моментом є висока теплопровідність, але наша компанія успішно вирішує це питання при зовнішній обробці будівлі. І це дозволить цегляній будівлі завжди залишатися теплою, при цьому платежі за опалення будуть відносно адекватними.
Якщо Ви мрієте про добротний цегляний будинок, наша компанія готова допомогти. Ми чітко виконаємо всі Ваші побажання, візьмемо на себе всі тонкощі, і в найоптимальніші терміни зведемо чудовий будинок, який зробить Вас щасливим.

Компанія "Затишний будинок": будуємо якісно з гарантіями і душею, як для себе, а не на продаж! Нам важливо, щоб наш замовник залишився щасливий після роботи з нами!