Технології будівництва енергоефективних будинків

Переваги будівництва будинків з керамічних блоків
Керамічні блоки – це вигідне будівництво, яке вважається відносно недорогим, при цьому, будинки виходять теплі, комфортні, і прослужать довгі роки.

Мінеральна вата - унікальні характеристики
При будівництві каркасного будинку важливо врахувати момент утеплення. Від того, на скільки добре воно буде проведено, залежить, чи буде в будові тепло взимку і прохолодно влітку. На сьогодні головним нашим утеплювачем є мінеральна вата. За весь наш будівельний досвід, саме вона зарекомендувала себе з найкращого боку.

Види фундаменту в каркасному будівництві
Фундамент — це основа будь-якої будівлі, тому вкрай важливо, щоб його будували лише професіонали в своїй галузі. Фундаменти виготовляють з певним запасом міцності в 30 - 40%. Дуже важливо, з якого матеріалу у Вас буде будинок, адже для побудови з цегли і з каркасних панелей фундамент буде різним за структурою і за типом. Враховується й те, в якому стані знаходиться ґрунт, рівень ґрунтових вод, глибина промерзання ґрунту, і так далі.

Несуча стіна — довговічна і надійна опора всього будинку (Відео)
При використанні каркасних технологій конструкція стіни буде складатися з несучих стійок з внутрішніми перегородками. Стійки суцільні, розміром заввишки в поверх, за винятком місць, де розташовуються прорізи вікон, дверей і т.п.

Міжкімнатні перегородки - переваги каркасної технології
Всі люди і сім'ї індивідуальні, тому переваги щодо планувань каркасних будинків абсолютно різні. Немає єдиного вірного рішення, для кожного замовника воно своє. Для цих цілей існують міжкімнатні перегородки. Вони допомагають створити таке планування, яке влаштує всю сім'ю.

Задати питання менеджеру