Інженерно-геологічні вишукування ґрунту – це комплекс послуг для вивчення властивостей і якості ґрунту на ділянці, де буде проходити будівництво котеджу. Це вкрай необхідний комплекс послуг, оскільки саме він визначає несучу здатність ґрунту, глибину розташування підземних вод, поведінку ґрунту в різні сезони.
Економити на геологічних даних неможна, адже саме вони є основою концепції і проекту майбутнього будинку.
Наша компанія якісно проводить інженерно-геологічні вишукування ґрунту, тому що дорожить своєю репутацією. Ми будуємо тільки якісні будинки, які прослужать не менше 100 років, при цьому даємо повну гарантію на 10 років. 

Ціна послуги геологічних вишукувань включає в себе кілька факторів:

 

  • Відстань ділянки від Києва.
  • Визначення обсягу для роботи.
  • Первинний огляд ділянки.
  • Чи буде брати участь спеціальна техніка для буріння.
  • Вимірювання складу ґрунту.

Всі ці дані стануть в нагоді не один раз. Спочатку необхідно їх враховувати при будівництві будинку, потім вони потрібні при прокладанні підземних інженерних систем, плануванні саду, ландшафтному дизайні. Тільки при якісному вивченні ґрунту ділянки можна побудувати якісний будинок на століття.

Геологічні вишукування захоплюють великий фронт робіт:

 

  • Дослідження несучих здібностей ґрунту в верхніх шарах. Проводять дослідження вертикального тиску і горизонтального зсуву.
  • Вивчення змін ґрунту при різних атмосферних впливах. Сюди входить: здатність для відводу вологи, загроза заболочування, зсувні зрушення, глибина промерзання, пучиністість.
  • Виконання інженерно-геологічних вишукувань в області екологічного впливу. Особливо це важливо, якщо буде проводитися буріння свердловин, організація септиків або біофільтра станцій, масштабні земляні роботи.
  • Вивчення родючості ґрунту. Це допоможе на етапі озеленення та проведення ландшафтного дизайну.

Кожен пункт важливий і необхідний, якщо поставити мету – побудувати якісний, стійкий і довговічний будинок. В даному випадку економія неприпустима.

Як все відбувається

 

Компанія «Затишний будинок» готова виконати будівельні роботи будь-якої складності і задумки. Ми виконуємо, як будівництво котеджів під ключ, так і поетапне будівництво.
Якщо Ви звертаєтеся до нас і бажаєте побудувати будинок «під ключ», то геологічні вишукування обов'язково включені до кошторису і проекту. Адже без них побудувати котедж якісно практично неможливо.

Також ми готові окремо виконати інженерно-геологічні вишукування на Вашій ділянці.

Адже будівництво не завжди проводиться «під ключ», з огляду на побажання різних замовників, зараз багато будуються поступово і поетапно. Ми готові допомогти Вам в будь-якому випадку. Адже наше завдання - створити якісний, енергозберігаючий та комфортний будинок, який буде відповідати всім стандартам технологій і побажань замовника! Компанія «Затишний будинок» завжди готова прийти Вам на допомогу.