Геодезичні роботи включають в себе комплекс послуг, які необхідні для визначення висот ділянки. Після проведення нашою компанією геодезичних робіт, замовник отримує результат з графічної візуалізацією і описом, планом рельєфу, розташуванням кордонів, рекомендаціями ландшафтного дизайнера, проектувальника і будівельників.

Виконання геодезичних робіт

 

В корені неправильо вважати такі роботи марною тратою грошей і часу. Для якісного будівництва недостатньо плану з кадастрового агентства і знімків місцевості десятирічної давності.
Кожна ділянка унікальна, вона не схожа на сусідні. Геодезисти, спираючись на документи, наносять контури території, роблять позначки для будівельників, надають інформацію по рельєфу території.
Після всіх робіт, замовник отримує пакет з документами, де описані абсолютно всі особливості ділянки. Вся ця інформація значно спростить будівництво і вбереже від безлічі помилок.

Різновиди геодезичних послуг


Замовників часто цікавить питання про те, що ж входить в комплекс геодезичних послуг для ділянки. Людині, яка не пов'язана з будівництвом, буває неясно, як сильно будівництво добротного будинку залежить від повної інформації про землю, де він буде зведений.

У геодезичні роботи входить:

  • Топографічна картина. Визначаються висоти, ухили, розміщення зелених насаджень, межі, геометрії території.
  • Розподіл меж ділянки, віддаленість будови від сусідів і доріг. Результат - графічна картина, де територіально можна звести будинок.
  • Графічна візуалізація рельєфу місцевості. Необхідна для самого вдалого розташування будови, для підведення всіх комунікацій.
  • Послуги для визначення існуючих будівель, насаджень, підземних інженерних систем. Часто дерева на місцевості намагаються не прибирати, це допомагає економити на озелененні.

Геодезичні послуги від компанії «Затишний будинок»

 

У порівнянні з ціною всього будівництва, ціна на геодезичні роботи становить приблизно 0,1% від усієї суми. Дані від таких робіт допомагають не тільки уникнути помилок при будівництві, але і мінімізують ризики бюрократичних або юридичних проблем, пов'язаних з будинком, адже документи на ділянку є основними документами в паспорті котеджу.

Не варто економити на геодезичних роботах. Чим більше буде інформації про ділянку, тим точніше будуть проектні підрахунки для будівництва, тим менше ризик помилок.

Наша компанія готова провести весь комплекс геодезичних робіт і видати найточніший результат по Вашій ділянці, що допоможе побудувати найякісніший, довговічний будинок.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте сервіс на найвищому рівні, ми позбавляємо Вас від нюансів, які здатні викликати головний біль у людини, яка погано розбирається в геодезії. Ми надаємо результат, який заснований на кропіткій роботі, і допоможе Вам побудувати котедж правильно.