Складання документа по оцінці комплексу робіт проходить в кілька етапів в залежності від деталізації. У різний момент часу над кошторисом працюють різні фахівці: інженери-кошторисники, менеджер проекту, інженери проекту, логісти, технологи. В результаті спільної діяльності групи фахівців з'являється документ – кошторис та фінансовий план з графіком виконання робіт з високою точністю і опрацюванням деталей.


Деталізація кошторису на будівництво будинку

 

Власні методики дозволяють нам проводити розрахунки з різною деталізацією. Наприклад, експрес (узагальнений) прорахунок дозволяє швидко розраховувати основні конструкції без деталізації і прив'язки до локальної інфраструктури. У свою чергу локальні розрахунки проводяться з достатнім ступенем конкретики і прив'язкою до місцевих умов. Деталізовані (локальні) кошториси є одним з додатків до договору підряду.
 

Відповідність дійсності

 

Розрахунок цін на матеріали базується на реальній поточній вартості будівельних матеріалів. Для цього в компанії створено електронну базу діючих постачальників, яка оновлюється щодня.
Кожний кошторис складений з урахуванням індивідуальних побажань замовника, на основі унікального технічного завдання, із застосуванням різних будівельних матеріалів.