Наша компанія на ринку вже більше 10 років та завоювала відмінну репутацію, а все, тому що ми будуємо кожен будинок, як для себе – тільки з якісних матеріалів і неухильно дотримуючись кожного етапу технології.

 

Які матеріали і технології ми використовуємо при будівництві:

Все залежить від побажань замовника. У наш спектр послуг входить таке будівництво:

  • Каркасне. Зараз, напевно, найпопулярніша технологія, яка вже давно завоювала шанувальників в Америці, Канаді і Європі.
  • Газоблок. Можна створити будь-який індивідуальний проект, навіть з самими божевільними ідеями.
  • Цегла. Надійніше будинку годі й шукати. Класика.
  • Керамоблок. Сучасний енергозберігаючий матеріал.

Замовник сам вибирає ту технологію, яка йому ближче. Головне, чітко продумати всі основні свої побажання. Виходячи з них, наша компанія допоможе правильно підібрати матеріал і технологію. Також не маловажною буде ділянка і її місце розташування, тому ідеальним варіантом буде звернення до нас ще на моменті покупки землі. Тоді ми зможемо створити шедевр, про який можна тільки мріяти!

будівнитство будинків під ключ

Етапи будівництва будинка «під ключ»:

  • Фундамент. На цьому етапі економити не можна. Від якості основи будівлі залежить надійність всієї споруди. Важливо дотримуватися кожного пункту в технології зведення, тому довіряти такий важливий етап потрібно тільки професіоналам. Бувають ситуації, коли до нас звертаються замовники вже з готовим фундаментом. Нас наймають для продовження будівництва. Наші співробітники обов'язково виїжджають на місце, визначають якість фундаменту, прораховують всі технічні нюанси і протягом трьох днів надають всю інформацію замовнику про подальше будівництво.
  • Коробка. Сюди входять перекриття, стіни, покрівля. При зведенні коробки, окремо варто сказати про інженерні мережі. Все це враховується при складанні індивідуального проекту. Обов'язково передбачаються будь-які нюанси при проектуванні водопостачання та каналізації, вентиляції, опалення та котельні, електропостачання та освітлення.
  • Оздоблювальні роботи. Відносяться до заключного етапу. Ці роботи забезпечують не тільки презентабельність заміського будинку, але і істотно впливають на його експлуатацію і термін служби. Оздоблення проводиться за індивідуальним проектом замовника. У оздоблювальні роботи входять такі складові: вирівнювання підлогы, укладання підлогового покриття, штукатурні та малярні роботи, установка міжкімнатних дверей, монтаж сантехніки, та інше.

Компанія «Затишний будинок» готова допомогти Вам, як побудувати заміський будинок під ключ, так і продовжити будівництво Вашого котеджу на будь-якому етапі. Ми підходимо до кожного проекту та замовлення максимально уважно, враховуємо всі побажання власника, виконуємо будівництво як для себе і своєї сім'ї. Надаємо гарантію 10 років, що вже говорить про те, що наше будівництво проводиться на найвищому рівні.
Після роботи з нами, Ви отримуєте якісний, красивий, презентабельний, енергозберігаючий будинок, який буде радувати не одне покоління!
 

Помилки при будівництві будинку - до чого призводить економія? Детальніше...

Ви вирішили побудувати будинок! Перше, що треба вирішити - кам'яну або дерев'яну будівлю Ви бажаєте. Кам'яний будинок буде відносно дорожчий, тому каркасні технології будівництва дерев'яних будинків зараз вийшли на лідируючі позиції. Це абсолютно безпечна, якісна та комфортна будивля, яка прослужить не менше 100 років.

Будівництво «заходь і живи»

Допоможе Вам отримати будинок своєї мрії без клопоту і за достатньо короткий проміжок часу (5-6 місяців).
Якісно побудувати будинок нелегко. Це кропіткий процес, який вимагає певних навичок і досвіду.
Все починається з фундаменту і коробки. Спочатку потрібно вивчити властивості ґрунту, на якому буде стояти будівля. Від цих даних буде залежати вибір фундаменту. Обов'язково складається проект, який повинен включати в себе абсолютно всі етапи. Вказуються матеріали, які будуть використовуватися, терміни.
Інженерні системи теж важливі. Саме вони допоможуть Вам в майбутньому економити на комунальних платіжках. Потрібно дуже відповідально підійти до вирішення цього питання.
Все це обумовлюється заздалегідь в проектній документації. Треба вказати абсолютно всі етапи будівництва, матеріали і терміни виконання кожного пункту.
Від замовника необхідно тільки висловити свої побажання щодо самого будинку, планування, зовнішніх і внутрішніх робіт, ну і, звичайно, термінів.
Далі в справу вступаємо ми. Наші майстри вже більше 10 років займаються каркасними технологіями і будівництвом енергоефективних будинків, вони знають всі аспекти. Ми гарантуємо, що виконаємо всі роботи в строк. А Вам залишиться тільки прийняти ключі від свого нового житла. І цей будинок стане Вашою реалізованою мрією і буде радувати довгі-довгі роки.

будівництво будинків за технологією все включено