Багато хто вважає, що будівництво коробки будинку – просте завдання. Така позиція в корені неправильна. Коробка дуже важлива, тому потрібно докласти максимум зусиль для професійного її зведення.

Як кажуть, досвідчені будівельники: "Ніколи не економте на фундаменті, стінах і кроквяній системі! Вікна, двері, шпалери завжди можна замінити, а ось стіни і фундамент, в разі якихось проблем, вже ні! "

Спочатку потрібно подумати про ділянку. Можна придбати землю в селі або в районі старих дач, або ж в котеджному селищі. У кожному варіанті є свої плюси. Котеджне селище має на увазі нові комунікації, під'їзні шляхи та дороги, охорону. Дачне місце або село – це крок на зустріч до природи, адже там завжди поруч ставок або річка, ліс.

Що важливо при будівництві «коробки» будинку

Важливо правильно визначити розмір ділянки. Вважається, що на кожні 10 квадратних метрів площі будинку повинна припадати сотка землі.

Далі йде дуже важливий етап, який визначить весь майбутній будинок – вибір проекту. Правильно складений і прорахований проект допоможе заощадити ресурси, сили і фінанси, а також реалізувати всі свої побажання для нового житла. Для тих, хто не любить паперову тяганину з проектною документацією, є варіант – купити готовий проект. Але в такому випадку будинок буде типовим, без родзинки, але кожен власник мріє про унікальність свого творіння!

Ми готові Вам надати, як готовий проект, так і разом розробити індивідуальний проект будинку, скласти проектну документацію і кошторис, все прорахувати – і дати свій вердикт. Вартість архітектурного проекту може відрізнятися – залежить від наявності або відсутності оформлення тих чи інших документів.

Саме поняття «коробки» включає в себе наявність фундаменту, перекриттів, стін і даху. Як правило, витрати на зведення коробки становлять 30-40% всіх витрат на будівництво будинку. І основна сума з цієї частини піде на фундамент, який особливо важливий в будь-якому будівництві. Багато витрат будуть залежати від вибору технології будівництва. Адже будинок можна побудувати за каркасною технологією, яка зараз дуже актуальна, а можна звести з цегли, що, безсумнівно, буде дорожче.

Також «дорогим» вкладенням буде покрівля, причому половина суми піде на оплату монтажних робіт, і не варто забувати, що матеріал теж коштує досить недешево.

Потрібно продумати зовнішнє оздоблення, адже від нього залежить вся респектабельність побудованого будинку. Тут великий вибір – облицювальна цегла, «сайдинг», використання композиційних штукатурних систем.

Так, все коштує грошей. Але шкодувати їх на будівництво заміського будинку не варто. Адже це не просто житло, а будинок, який будується виключно під Ваші смаки і переваги. І при правильному підході прослужить не менше 100 років.

 

У будівництво «коробки» буде входити вартість за:

  • Підготовчі роботи.
  • Зведення фундаменту.
  • Будівництво стін та перегородок.
  • Пристрій перекриттів.
  • Монтаж покрівлі.
  • Установка вікон.
  • Пристрій балконів і терас.
  • Фасад.
  • Транспортні витрати.

Замовивши послугу зведення «коробки» у нас, Ви отримаєте самий уважний і скрупульозний підхід до кожного свого побажанням і ідеї. Ми в мінімальні терміни створимо те, про що ви мрієте!