3D візуалізація екстер'єру

Досить новою послугою є візуалізація екстер'єру. Зараз вона активно застосовується, як в рекламі, так і в будівельних компаніях. Візуалізація допоможе замовнику побачити свій будинок в найдрібніших подробицях ще до того, як почнеться будівництво.

Ще 10 років тому уявити собі, що можна «прогулятися» по дому і прибудинковій території майбутнього котеджу, було чимось з області фантастики. Сьогодні ж така послуга, як 3D візуалізація екстер'єру, робить це реальністю.

Наша компанія виконує візуалізацію екстер'єрів будь-якої складності - будь то котедж або ж офісна будівля. Така послуга прикрасить будь-яку презентацію, ідеально підійде для реклами об'єкту. Креслення навіть близько не зможуть показати будинок таким, як він є.

Переваги архітектурної 3D візуалізації:

  • Можливість розглянути будівлю з різних кутів і сторін.
  • Можна відразу ж вносити зміни за бажанням замовника - міняти колір, фактуру.
  • Зручність для реклами. Можна вибрати найвдаліший ракурс для розміщення в брошурах або на біг-бордах.
  • Є можливість вивчити ландшафт, щоб заздалегідь визначитися з дизайном.

Послуга 3D візуалізації екстер'єру будівлі займає 2-3 дні в нашій компанії. Замовивши візуалізацію, Ви отримуєте шикарні тривимірні зображення в найвигідніших ракурсах. Особливо ця послуга зараз користується популярністю серед агентств нерухомості. Адже клієнту навіть не обов'язково їхати на місце для перегляду, він може побродити і за допомогою ноутбука або телефону.

Ми виконуємо візуалізацію таких об'єктів:

  • Приватних будинків.
  • Промислових об'єктів, складів, будівель.
  • Житлових комплексів.
  • Бізнес центрів, торгових комплексів.
  • Генпланів території, котеджних селищ.

Дуже складно скласти думку про об'єкт, маючи перед очима лише креслення. Навіть при виправленні чогось, ви міняєте тільки лінію або напис. А візуалізації відразу показує, як змінюється вигляд будівлі після маніпуляції. Це допомагає не просто підібрати найкращий з точки зору клієнта дизайн і архітектуру будови, але і розглянути всю прибудинкову територію, облагородити її. Буде видно кожне деревце, кущ, стежка. Клієнт відразу зможе підібрати той ландшафтний дизайн, який ідеально підійде саме для його котеджу.

Для здійснення послуги компанія «Затишний будинок» використовує найпотужніші комп'ютери і програми 3D Max. Картинка виводиться на екран максимально швидко, так само швидко вступають в силу зміни, якщо замовник вводить корективи. Вся наша робота зводиться до здійснення бажання замовника побудувати якісний, красивий будинок за індивідуальним проектом. 3D візуалізація екстер'єру допомагає в цьому, як ніхто інший. Картинка настільки реалістична до найдрібніших подробиць, що створюється враження того, що проходиш по справжньому побудованому котеджу.

Наша компанія надає не тільки послугу 3D візуалізації екстер'єру, а й готова в мінімально можливі терміни якісно побудувати будинок, який Ви бачите на зображенні.


Вам сподобалась стаття?
Всього голосів 22 (4.9 рейтинг)
Ви вже голосували сьогодні!
Замовити послугу
Залишіть свої контактні дані, і наш менеджер позвонить Вам і відповість на всі Ваші питання