Отзывы


Наталія 04.10.2016

Хороша компанія! Раджу усім! Все роблять швидко та якісно! Директор - чудова людина! Допоможе вибрати проект, дизайн, дає корисні поради. Ми спершу вибрали інший будинок, але прислухались до його порад, задоволені на 100 %! Якщо плануєте будівлю або ремонт - "Затишний будинок" те, що треба!


Ігор 04.10.2016

Дякую працівникам за якісну роботу! Мав багато справ з будівельниками. Є з ким порівнювати! Радий, що з'явилась насправді компанія європейського рівня! Отримав те, що й хотів, без нервів, без зайвих перевірок та вияснень. Вибираєш, підписуєш договір, оплачуєш і отримуєш те, що хочеш! Ціни досить адекватні, враховуючи якість та робота говорить сама за себе. Окрема подяка директорові! Віктор дійсно професіонал своєї справи! Бажаю подальшого розвитку і надалі буду користуватись вашими послугами!


Анна Ковальчук 04.10.2016

Компанія "Затишний будинок" працювала над проектом нашого будинку, який ми плануємо будувати наступного року. Дуже сподобалось ставлення директора і колективу компанії, їх уважність до дрібниць! Всі побажання були виконані, запропонованні різні варіанти. Вже не можем дочекатись втілення цього проекту в життя! З вдячністю сім'я Ковальчук!


Виктор с. Нове 04.10.2016

Обратившись в строительную компанию "Затишний будинок" Я сразу понял что я попал к профессионалам. Быстро и бесплатно сделали мне проектную документацию, а за 2 месяца у меня уже стоял каркасный дом с наружной отделкой. Ребята работали быстро качественно и профессионально. Дальнейшие работы буду заказывать только в этой компании. Большое им спасибо. Всем рекомендую компанию "Затишний будинок"!!!


Андрій Опанасович 21.09.2016

Я дуже довго вагався по якій технології мені будувати свій будинок. Натрапивши на рекламу компанії "Затишний будинок" та поспілкувавшись з її директором Віктором Васильовичем, я отримав вичерпну інформацію про переваги каркасної технології та її надійність. Також мені було запропоновано отримати архітектурний проект мого будиночку безкоштовно. На що я з радістью погодився!! Після заключення договору компанія "Затишний будинок" через тиждень розпочала будівельні роботи і вже через 14 днів в мене на ділянці був залитий фундамент монолітна плита. Через тиждень після цого були завезені матеріали і за 20 днів мій будиночок був збудований під оздоблення з вікнами та дверима. На даний час 14 лютого 2014 року, закінчується внутрішнє оздоблення. Хлопці мододці!!! Після закінчення всіх робіт напишу повністью свій коментар. Всім раджу користуватись послугами Будівельної компаніі "Затишний будинок". Справжні професіоналі.


Олег 06.09.2016

Построили дом для жилья, доволен !! ребята молодцы !


Игорь Николаевич 05.09.2016

Построили дачный домик. Остался доволен. Построили быстро и добротно. Строителей пьяными не видел. Все рабочие моменты решались быстро и адекватно. Отдельное спасибо прорабу Павлу.

  • «
  • 1
  • »
Оставить отзыв