Радіо Europa plus веде рубрику про бізнес. І в одному з випусків почесним гостем став генеральний директор будівельної компанії «Затишний будинок» Віктор Теличко.
Ведучий справедливо зауважує, що бізнес в Україні далеко не такий успішний, як хотілося, але на противагу є компанія «Затишний будинок», яка отримала нагороду Лідер року 2017.
Віктор Теличко підкреслює, що правильно обрані цілі і сформульовані завдання допомагають у розвитку будь-якого бізнесу. Це не перша нагорода, яку отримує компанія. У 2015 році «Затишний будинок» отримав нагороду за лідерство в каркасній технології.
Натхнення і сили - ось головні аспекти успішності. Віктор Теличко творча людина, він захоплюється музикою, фотографією, вважає, що його життєлюбність і надихає на подвиги, і нові вершини. Коли людина цінує якість у всьому, то продукт, який він створює сам, обов'язково буде якісним та найкращим.
За 2017 рік компанією «Затишний будинок» було побудовано 5 будинків, в двох з них використовується технологія «розумний дім». Головною рисою компанії є те, що певна частина будинків будується під замовлення «заходь і живи». Будівництво настільки якісне, що його замовляють навіть з-за кордону. Компанія "Затишний будинок" зводила об'єкти в Норвегії, Чехії, Польщі. Також будівництво будинків ведеться по всій Україні.
Додивившись відео, Ви дізнаєтеся в яку нерухомість найкраще інвестувати заощадження та про переваги каркасної технології.