Компанія «Затишний будинок» готова не тільки побудувати якісний і енергозберігаючий будинок, але і підкинути ідеї в його облаштуванні. Адже що найважливіше? Правильно - комфорт!
Генеральний директор нашої компанії готовий надати Вам декілька лайфхаків. Один з них - це диван, який можна використовувати, як місце проведення часу на терасі і, як величезне спальне місце. Фактично, можна отримати 2 в 1 - спальню і вітальню на свіжому повітрі.
Тераса біля будинку велика. Спеціальний кут виділяється під П-подібний диван і стіл. Це відмінне місце для відпочинку з сім'єю і друзями.
Віктор Теличко пішов далі і замовив два лежака, які можна використовувати в ролі тапчанів. Такі лежаки особливо актуальні для тих, хто любить поніжитись на сонечку у дворі свого будинку. Переглянувши наше відео, Ви побачите, як просто можна створити величезне спальне місце на власній терасі.
Підписуйтесь на наш канал на YouTube, щоб бути в курсі всіх останніх новин компанії і лайфхаків при будівництві та облаштуванні енергозберігаючих будинків.