Віктор Теличко - власник і генеральний директор будівельної компанії «Затишний будинок» проводить експеримент. Команда вирушає на ділянку, де поруч знаходиться цегляний і каркасний будинок. На вулиці зима і мінусова температура, в будинках тепло. За допомогою тепловізора можна побачити тепловтрати в каркасному дерев'яному і цегляному будинку, і порівняти.
Віктор Теличко показує спочатку цегляний будинок, а потім і дерев'яний каркасний зсередини. Після відкривається вид з тепловізора. У цегляній будові опалюється тільки перший поверх, і видно, який сильний витік тепла йде через стіни. На противагу показані втрати каркасного будинку. Там втрат тепла через стіни немає. Невеликі втрати присутні тільки через вікна.
Як би якісно не був побудований кам'яний будинок, завжди тепло буде йти крізь стіни, тому каркасне будівництво поступово набирає обертів, і викликає інтерес у забудовників.
Оскільки компанія «Затишний будинок» спеціалізується на будівництві енергоефективних будинків, то такий експеримент демонструє не тільки якість роботи компанії, але і самої каркасної технології.