Компанія «Затишний будинок» виконує будівництво енергозберігаючих будинків за індивідуальним проектом.
Дане відео демонструє будівництво будинку в селі Білогородка Київської області для сім'ї з 4 осіб. Будинок будується загальною площею 200 квадратних метрів і мансардним поверхом. Всередині буде 4 спальні, 4 санвузли, велика вітальня, величезна кухня, тераса, і ганок з навісом для зберігання дров.
Будинок будується за класичною каркасною технологією. Таке житло допомагає економити на комунальних платіжках.
Директор компанії Віктор Теличко показує основні моменти будівництва.
В першу чергу демонструється несучий каркас будинку, який виконаний з соснового бруса. Цей брус висушується в спеціальних камерах, а потім обробляється вогне-біозахистом. Показується гідроізоляція брусів від фундаменту, щоб каркас не вбирав вологу.
Щоб виключити прогини і деформації віконних прорізів, вгорі встановлюється спеціальна П-образна перемичка, яка знімає всі навантаження на вікна.
Перед початком зведення фундаменту були проведені проби ґрунту. Виходячи з них, вибирався тип фундаменту. У ньому передбачено введення комунікацій. Також показуються виходи всіх комунікацій.
Переглянувши відео цілком, Ви побачите, як кріпляться стіни до фундаменту, дізнаєтеся про терміни будівництва каркасних будинків під ключ.
Всі відео нашої компанії «Затишний будинок» створені для того, щоб показати, що таке якісне будівництво. Директор Віктор Теличко в роликах часто ділиться порадами та рекомендаціями, які варто врахувати кожному, хто хоче побудувати якісний, енергозберігаючий будинок.