Компанія «Затишний будинок» - це професійне будівництво енергоефективних будинків, в тому числі і з використанням каркасної технології. Власник компанії кожні вихідні об'їжджає будівельні об'єкти, щоб особисто пересвідчитися про виконану роботу своїх підлеглих.
Дане відео знято 16 липня 2018 року в селі Гатне, де завершується будівництво приватного будинку. Котедж побудований за каркасною технологією, оздоблення будинку деревом - зовні фальш-брус 30 мм, всередині фальш-брус 20 мм.
Також в проекті передбачений навіс для двох автомобілів. Всередині будинку ще не закінчені оздоблювальні роботи. У кухні ведуться роботи по монтажу розеток, світильників. На підлозі покладена італійська плитка під старовину, стіни оздоблені деревом, яке оброблене спеціальної морилкою.
Вітальня простора, передбачене «друге світло». У санвузлі плитка, поруч кабінет, де ще йдуть роботи по шпаклівці стін.
Найближчим часом будуть зроблені сходи на другий поверх. Всього в будинку 4 спальні, 2 санвузли і кабінет.
Приблизно за 1,5-2 місяці буде повністю закінчене чистове фінішне оздоблення. Коли все буде дороблено, Віктор Теличко зробить окреме відео, щоб показати, як змінився будинок.
Далі ведеться зйомка з зовні будинку. Подивившись відео, Ви побачите септик, виконаний з двох бетонних ємностей, з переливною системою, свердловину з італійським насосом і ще деякі вузли, на які звертає увагу Віктор Теличко.
Наші відео допомагають замовникам зрозуміти, що таке якісне будівництво, а також отримати слушні поради, які можна використовувати самостійно.