Побудувати будинок не так просто, як здається. Головне зробити це правильно! Потрібно витримати весь технологічний процес, знати - що і навіщо робиться, які матеріали використовуються. Тому так важливо не будувати будинок на «авось», а тільки за допомогою досвідчених професіоналів.

Основні помилки при будівництві каркасних будинків:

  • Економія при придбанні ділянки. Від якості земельної ділянки буде залежати багато чого. Якщо вона дешева, то щось не так, кутова орієнтація, відсутні комунікації тощо.
  • Форма і розміри ділянки. Найоптимальніший варіант - квадратний. На кутовому або вузькому просторі дуже важко побудувати будинок максимально зручно і так, як хоче замовник. Можуть бути проблеми з будівництвом гаража, і в'їздом машини.
  • Інфраструктура. Важливо, де знаходяться системи каналізації та газу, електромережі. Самостійно прокладати магістралі дуже важко, і навіть не через обсяги робіт, а в зв'язку з бюрократією. Необхідно отримати багато дозволів і документів, що рівносильно втраті часу.
  • Економія на дослідженні ґрунтів. На цьому економити не можна. Від таких досліджень залежить якість фундаменту, а це основа всієї будови. Особливу увагу потрібно звертати на ґрунт ділянок, які наближені до водойм і можуть заболочуватися.
  • Відсутність чіткого проекту. Ідеально правильним рішенням буде створити ескізний проект до того, як куплена ділянка. Зараз актуальне індивідуальне проектування. В такому випадку на виході отримують унікальний будинок, який створений виключно під Ваш смак!
  • Економія на будівельній компанії. Поширена помилка. Будинок же будується не на рік, а на все життя. Потрібно вибирати тільки професіоналів, це виключить помилки при будівництві, які можуть сильно зіпсувати життя власникові будинку.
  • Економія на чорнових матеріалах. Від якості використаних матеріалів залежить якість всього проекту! Якщо Ви звертаєтесь в шановну компанію, то вони не дозволять собі економити на матеріалах, знаючи наперед про наслідки!
  • Економія на обсязі робіт. В такому випадку можна допустити серйозну помилку. Є технологія поетапних робіт. І всі кроки повинні бути виконані.
  • Економія на комунікаціях. Адже саме вони створюють комфорт у Вашому будинку.

Основна частина помилок виникає через бажання заощадити, а потім доводиться витрачати ті ж гроші на перебудову. Хоча набагато ефективніше один раз заплатити і жити в ідеально збудованому, якісному, затишному будинку.