Каркасні технології вирвалися вперед на будівельному ринку. А навколо лідерів завжди кружляють плітки, які з часом трансформуються в міфи. Людині, яка мало знайома з каркасними будинками, часом важко відрізнити реальність від вигадки.

Найпоширеніші міфи:

  • Пожежонебезпека. Цей міф сильно відлякує замовників. Люди повинні зрозуміти, що правильно змонтований котедж з використанням матеріалів з вогне- та біозахисту не є небезпечним. Тим більше що базальтова вата, яку ми використовуємо, не горить зовсім, а каркас будинку (дерево) знаходиться завжди в середині, з зовнішньої сторони він може бути закритий керамічною плиткою, а з середини будинку гіпсокартоном тощо.
  • Взимку в такому будинку холодно. Абсолютна неправда. Якщо будинок побудований професіоналами, які врахували всі нюанси, то в котеджі немає щілин, через які може продувати холодне повітря. Стіни мають низьку теплопровідність, що забезпечує тепло.
  • Нестійкість. Чомусь вважають, що якщо споруда відносно легка, то вона нестійка. Все якраз навпаки. Вважається, що каркасні будинки витримують землетруси до 9 балів.
  • Недовговічність. Каркасний будинок прослужить власникові не менше 100 років, але, крім цього, його можна реконструювати, що дозволить йому проіснувати ще довше.
  • Труднощі з продажем. Люди прекрасно купують каркасні будинки, тому що знають про їх надійність.
  • Влітку жарко. Якраз в каркасному будинку влітку прохолодно, а взимку тепло.
  • Такі котеджі швидко старіють. Якщо мова про те, що фасад будівлі вийшов з моди, то завжди можна його оновити. Це робиться швидко, а будинок починає грати новими фарбами. Коли мова про знос, то каркасний будинок може прослужити до 100 років, якщо використані якісні будматеріали.
  • Каркасний будинок в змозі побудувати навіть людина без досвіду. Цей міф дуже гальмує розвиток каркасних технологій в нашій країні. Неможливо побудувати якісне житло, не маючи досвіду в каркасних технологіях.

Напевно, частина міфів придумана “любителями” кам'яних і цегляних будинків, оскільки каркасні технології є серйозним конкурентом. 

Якщо за вирішення питання береться наша компанія, то ви отримаєте чудовий, якісний, енергозберігаючий котедж, який прослужить вашій родини не менше 100 років.