Технології будівництва енергоефективних будинків

Каркасний будинок - дізнайтеся переваги перед класичним будівництвом! (Відео)
Будинок за канадською технологією в своїй основі має дерев'яний каркас. Звідси і назва - каркасний будинок. В Україні такі технології прийшли зовсім недавно, а ось в Канаді таке будівництво поширене вже більше трьохсот років, що говорить про його довговічність, якість та затребуваність.

Мансарда в приватному будинку - зручність і переваги нестандартного житла. (Відео)
Мансарда - це прекрасне житло, яке має нестандартну форму у вигляді скошених стін. Воно знаходиться під самим дахом і є прекрасною заміною обридлих горищ. Мансардний поверх найбільше цінується творчими людьми, які віддають перевагу усьому нестандартному і такому, що відрізняється від повсякденного. У дев'ятнадцятому столітті мансардний поверх діставався тільки небагатим художникам і письменникам, які творили там свої шедеври. Сьогодні ж будівництво мансарди - це можливість підкреслити індивідуальність свого житла, підкреслити його статус, отримати унікальне приміщення під самою

Несуча стіна - довговічна і надійна опора всього будинку
При використанні каркасних технологій конструкція стіни буде складатися з несучих стійок з внутрішніми перегородками. Стійки суцільні, розміром заввишки в поверх, за винятком місць, де розташовуються прорізи вікон, дверей і т.п.

Міжповерхове перекриття - за рахунок чого досягається міцність і жорсткість
Щоб забезпечити якісну шумоізоляцію, знизу на лаг кріпиться шумоізоляційні і пароізоляційні покриття, після чого, прибивається дошка, товщина якої варіюється від 20 до 100 мм. Дошка кріпиться з кроком в 400 - 500 мм і виступає в ролі своєрідного каркаса для підшивки стелі. Після чого закладають сам утеплювач, пароізоляційні матеріали і беруться до настилу підлоги.

Підлога першого поверху - схема зведення і особливості для каркасного будинку.
Підлога каркасного будинку являє собою «пиріг» з шарів будівельних матеріалів. При цьому, конструкція підлоги першого і другого поверху істотно відрізняється. На першому поверсі важливо зберегти тепло, захистити будинок від зовнішнього впливу. А на другому поверсі технологія вже інша, він служить скоріше надійної перегородкою між поверхами.

Задати питання менеджеру