Кожна людина індивідуальна. І, звичайно, у неї свої потреби. Далеко не всі хочуть будувати будинок під чиюсь копірку. Адже будинок - це особисте житло, яке потрібно створити під себе і свою сім'ю!

Саме тому наша компанія пропонує етап проектування.

Ви приходите до нас зі своєю ідеєю. Наші архітектори уважно слухають, що хочете створити саме Ви, які маєте побажання. На основі цієї інформації архітектор та інженер створюють індивідуальний проект.

Звичайно, можна вибрати і готовий проект, який найбільше Вам підходить. Але це буде без родзинки. Все-таки будинок - це ваша фортеця, місце, де Ви будете відпочивати від тяжкості щоденних турбот, переживати бурі, радіти від щастя. Хотілося б відтворити саме Вашу мрію!

Для того, щоб приступити до проектування, Ви повинні продумати кілька аспектів:

Для чого вам потрібен котедж? Ви будете в ньому жити лише сезонно або постійно?

  • Кількість кімнат, їх розмір?
  • Чи потрібен гараж?
  • Куди повинні виходити вікна?
  • Чи потрібно в будинку ще якесь приміщення, наприклад, кабінет або спортзал?
  • Чим хотіли би опалювати приміщення?
  • Як часто будуть гості? Чи потрібна для них додаткова спальня?

проектування заміського будинку

І таких нюансів дуже багато. Ви повинні продумати їх заздалегідь, і тоді архітектор зможе створити планування, яке буде повністю задовольняти потребам Вашої сім'ї.

А далі наша компанія приступає до безпосереднього будівництва будинку-мрії! В чітко встановлені терміни ми зведемо Ваше житло, яке буде безпечним, комфортним, затишним і, побудованим спеціально для Вашої родини!