Опис

Відрізняє сучасність і в той же час простота. Великі віконні прорізи, плоский дах з парапетом і мінімалістична обробка підкреслюють сучасний характер і інноваційний підхід в будівництві будинку.
      Інтер'єр будівлі розроблений максимально лаконічно. Мінімізована втрата площі за рахунок органічно продуманого планування будинку.
     Вхід в будинок можна зробити з трьох локацій. Через головний вхід з основною тераси, або з задньої - в вітальню, або безпосередньо в спальню зі своїм санвузлом і вбиральнею. Вітальня і кухня суміщені в єдиний простір для комфортного переміщення. Також гараж об'єднаний з будинком технічним приміщенням, що дозволяє залишити автомобіль і потрапити в будинок, не виходячи на вулицю. При цьому, є додаткове підсобне приміщення. Також на першому поверсі розташований санвузол і комора під сходами - для повного використання корисної площі.
     На другому поверсі розташований хол, що з'єднує дві спальні з санвузлом і терасою на другому поверсі. Тераса має площу 36 квадратних метрів, що дозволяє там розташувати екстер'єрні меблі і навіть барбекю. Також вона може бути використана в якості квітника або зимового саду.
     Такий будинок дає можливість розігратися фантазії власників. Можна реалізувати практично кожну ідею, яка виникне.

 


План 1-го поверху


План 2-го поверху

 


3D Перегляд

 


Фасади

C-133 (Код: 33)

Загальна площа 133 м2
Будівельна площа 380 м2
Площа тераси 75.6 м2
Кількість поверхів 2
Кількість спалень 3
Кількість санвузлів 3

Вартість ескізного проекту - 200 у.о.

Теги:

Задати питання менеджеру