Опис

Цей проект прямий доказ того, що компактність і комфорт сумісні.
     Площа даного будинку всього 100 квадратних метрів, але в ньому вміщаються 3 спальні, вітальня, кухня, хол і навіть є друге світло. Так, площі кімнат не колосальних розмірів, але для комфортного життя більш ніж достатньо. Адже такий будинок легко розміститься навіть на невеликій і вузькій ділянці.
     Планування першого поверху включає в себе тамбур, з якого можна потрапити безпосередньо в кухню і вітальню. З вітальні є два вікна з виходом на балкон. Одне з них - 2 * 2 метра, з нього відкривається приголомшливий вид на ділянку.
     На кухні ми знаходимося під другим світлом, і простору над головою досить, щоб перед новим роком поставити найвищу ялинку, яка сподобається.
     Обідній стіл знаходиться біля вікна і виходу на терасу. Дане вікно висотою в весь поверх доходить до даху. А на даху по лінії кону встановлені світлові люки на обох схилах. Світла буде більш ніж достатньо. Камін і барбекю на терасі з'єднані в один димар, що економить простір, і гармонійно впливає на екстер'єр будинку. Також на першому поверсі розташовуються спальна кімната, санвузол і комора.
     Піднявшись на другий поверх, Ви опиняєтеся в холі, який нависає над кухнею і освітлюється чотирма світловими люками. З цієї точки відмінно проглядається двір і тераса, а також видно що відбувається на кухні. У холі можна розташувати робочий стіл і облаштувати "кабінет", величезний простір з усіх боків не дасть Вам почувати себе дискомфортно, і його розташування не стане перетинатися з траєкторією людей, що проходять повз. З даного холу є доступ до двох спалень, одна з яких з гардеробною кімнатою і балконом, а інша з невеликою терасою.

     Відмінний варіант, сучасна архітектура і головне невелика площа, що здорово може вплинути на ціну як дома, так і ділянки.
 

 


План 1-го поверху


План 2-го поверху

 


3D Перегляд

 


Фасади

В-100 (Код: 17)

Загальна площа 100 м2
Будівельна площа 178.8 м2
Площа тераси 17.8 м2
Кількість поверхів 2
Кількість спалень 3
Кількість санвузлів 1

Вартість ескізного проекту - 200 у.о.

Теги:

Задати питання менеджеру