г.Киев, ул. Златоустовкая 10-12, офис 2

+38 (067) 11-44-777

+38 (099) 11-44-777

+38 (044) 500-82-61

Отзывы

Виктор с. Нове:
 
Обратившись в строительную компанию "Затишний будинок" Я сразу понял что я попал к профессионалам. Быстро и бесплатно сделали мне проектную документацию, а за 2 месяца у меня уже стоял каркасный дом с наружной отделкой. Ребята работали быстро качественно и профессионально . Дальнейшие работы буду заказывать только в этой компании. Большое им спасибо. Всем рекомендую компанию "Затишний будинок"!!!
 
Анна:
 
Компанія "Затишний будинок" працювала над проектом нашого будинку, який ми плануємо будувати наступного року. Дуже сподобалось ставлення директора і колективу компанії, їх уважність до дрібниць! Всі побажання були виконані, запропонованні різні варіанти. Вже не можем дочекатись втілення цього проекту в життя! З вдячністю сім'я Ковальчук!
 
Артем:
 
Почитал, посмотрел, думаю заказать домик именно у вас!
 
Ігор:
 
Дякую працівникам за якісну роботу! Мав багато справ з будівельниками. Рад, що з"явилась насправді компанія європейського рівня! Отримав те, що й хотів, без нервів, без зайвих перевірок та вияснень. Вибираєш, підписуєш договір, оплачуєш і отримуєш те, що хочеш! Ціни досить помірні, а робота говорить сама за себе. Окрема подяка директорові! Віктор дійсно професіонал своєї справи! Бажаю подальшого розвитку і надалі буду користуватись вашими послугами!
 
Наталія:
 
Хороша компанія! Раджу усім! Все роблять швидко та якісно! Директор - чудова людина! Допоможе вибрати проект, дизайн, дає корисні поради. Ми спершу вибрали інший будинок, але прислухались до його порад, задоволені на 100 %! Якщо плануєте будівлю або ремонт - "Затишний будинок" те, що треба!
 
Андрій Опанасович:
 
Я дуже довго вагався по якій технології мені будувати свій будинок. Натрапивши на рекламу компанії "Затишний будинок" та поспілкувавшись з її директором Віктором Васильовичем, я отримав вичерпну інформацію про переваги каркасної технології та її надійність. Таож мені було запропоновано отримати Архітектурний проект мого будиночку безкоштовно, На що я з радістью погодився!! Після заключення договору компанія "Затишний будинок" через тиждень пріступила до виконаня будівельних робіт і вже через 4 дні в мене на участку був залитий фундамент монолітна плита. Через тиждень після цого були завезені матеріали і за 14 днів мій будиночок був збудований під оздоблення з вікнами та дверима.
На даний час 14 лютого 2014 року, закінчується внутрішнє оздоблення. Хлопці модолці!!!
Після закінчення всіх робіт напишу повністью свій коментар.
Всім раджу користуватись послугами Будівельної компаніі "Затишний будинок". Справжні професіоналі.
 
Олег:
 
Построили дом для жилья , очень доволен !! ребята молодцы !
 
Николай И.:
 
Делали пристройку к дому. Остался доволен. Сделали качественно и в срок. Николай И.
 
Игорь Николаевич:
 
Построили дачный домик. Остался очень доволен. Построили быстро и добротно. Строителей пьяными не видел.
 

Добавить отзыв

Защитный код
Другой код
Введите символы из окошка слева:
Отправить

Готовые решения

Проект Для отдыха 3
Проект: Для отдыха 3 (22 440 у.е.)
Проект Для отдыха 2
Проект: Для отдыха 2 (29 800 у.е.)